Hans en Grietje!
Kom naar de musical Hans en Grietje (4+) in Theater aan de Parade in Den Bosch!
Er was eens een arm houthakkersgezin. Vader kan zijn kinderen niet meer onderhouden en besluit Hans & Grietje in het bos achter te laten, in de hoop dat iemand ze vindt. Na dagen lopen komen de kinderen de grappige, groene tovenaar Titus tegen, die ze meeneemt naar een bijzonder huisje. Alles is van snoep, koek en lekkernijen!
Het lijkt erop dat Hans & Grietje nooit meer honger hoeven te lijden. Maar wat zij niet weten is dat Titus’ gemene vrouw Fien iets heel anders van plan is. Is de gastvrijheid van het tovenaars duo oprecht, of begint voor Hans & Grietje het avontuur nu pas echt?
Klik op de roze button en reserveer kaartjes voor deze mooie musical!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
The Chocolate Factory Veghel | Zomervakantie met kinderen
Stap samen in de wereld van chocolade, techniek en interactieve games bij The Chocolate Factory in Veghel
Jeugd Vakantie Vreugd Drunen 2026
Van brandweerspel en speurtochten tot sport, knutselen, lasergamen en een feestdag bij Duinoord
VR Den Bosch bij Bounce Valley: hét zomervakantie-uitje vol avontuur
Zet je VR-headset op, pak je controllers en beleef een avontuur waarin je zelf de hoofdrol speelt!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Zomer in Den Bosch: 20x de leukste uitjes met kinderen
Yes, zes weken vol avontuur, ijsjes, blote voeten, vieze knieën en vooral héél veel leuke herinneringen. Wij hebben weer de allerleukste uitjes, zomertips, een gratis bucketlist én zelfs een exclusieve Kidsproof-deal voor je verzameld.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!