Het Land van Oz!
Ga mee op avontuur in het land van Oz in Theater aan de Parade in Den Bosch!
Ga jij mee op ontdekkingsreis door het theater?
Samen met het meisje Dorothy ga je op reis. Ze is verdwaald in het land van Oz. Ze wil naar huis! Alleen de grote Mister Wizard schijnt haar te kunnen helpen. Maar waar is hij te vinden? Samen met Dorothy ga je op ontdekkingstocht door het theater en ontmoet je meer figuren die iets kwijt zijn.
De schorre vogelverschrikker is zijn verstand verloren, de leeuw mist zijn moed en de blikken robot heeft geen gevoel. Ook zij gaan met jou en Dorothy mee op zoek naar Mister Wizard. Uiteindelijk draait het om één ding: thuiskomen. Want wat betekent thuis zijn?
Het is een voorstelling, een ontmoeting, een tocht, een show en een reis naar wijsheid door het hele theater!
Klik op de roze button voor meer informatie of bestel direct kaartjes!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
11-11 voor kinderen in Oeteldonk
Speciaal voor kinderen een OetelKeinderKennisRundje én een gezellig Pleintjesfeest.
Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven
Een ontroerende en vrolijke voorstelling over afscheid, herinnering en het leven zelf.
Een goochelaar met lege handen
Bij All before death is life (8+) in de Verkadefabriek loopt van alles anders dan verwacht!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen
Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou
11-11 met kinderen
Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.