De Bellende Engel (8+)
Dé familievoorstelling voor alle kinderen die het aandurven iets niet te weten....;)
Te gekke familievoorstelling, De Bellende Engel, in Theater aan de Parade tijdens de meivakantie op zaterdag 20 april 2025!
Op de Sint-Jan staat een engel met een mobiele telefoon. Je kunt haar bellen, maar welke prangende vraag stel je haar dan?
De Bellende Engel is een humoristische familievoorstelling over het belang van vragen stellen, het niet-weten, zelf nadenken en samen zoeken. Een speels en muzikaal vraagteken bij het idee dat nieuwer en sneller ook altijd beter zou zijn. Met John Buijsman.
De voorstelling (8+)
Peter en Cornelis beheren al sinds jaar en dag het archief van De Bellende Engel. In dit archief liggen alle antwoorden van het universum opgeslagen, geordend via een systeem waar alleen zij de logica van snappen. De twee altijd optimistische archivarissen houden van hun werk en ze spelen, zingen, verwonderen en filosoferen er op los.
Hun archief steeds minder geraadpleegd. De mensen gebruiken vaker hun smartphones om antwoorden te zoeken en hebben steeds minder geduld voor het tijdrovende omdenken van de stoffige archivarissen. Als op een dag besloten wordt het archief te sluiten (en om te bouwen tot hippe kantoortuin) wordt de jonge ambitieuze Case naar hen toe gestuurd om er op toe te zien dat het archief wordt leeggehaald.
Als haar dit lukt voor het einde van de week, krijgt zij een baan aangeboden. Case vindt de twee mannen en alles waar zij voor staan hopeloos ouderwets en volstrekt overbodig gemaakt door het internet. Maar gedurende de week komt zij er achter dat Google misschien toch niet álles weet…
De Bellende Engel onderzoekt de mooiste vragen van Bossche kinderen
Voor deze familievoorstelling tourde een speciale telefooncel langs verschillende plaatsen in en rond Den Bosch. Kinderen kunnen in de telefooncel op de voicemail van De Bellende Engel die éne vraag inspreken waarop ze het antwoord maar niet weten te vinden. Deze vragen vormen het uitgangspunt voor deze voorstelling want wat zeggen de vragen van deze kinderen over onze samenleving?
Wij hebben de kaartjes al in onze pocket, voor deze te gekke familievoorstelling! Komen jullie ook?
Reserveren kan via de roze button!
Zondag 20 april 2025 om 15.00 uur
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Jazz in Duketown 2026
Voor kleine en grote jazz'ers is er het Jazz in Duketown in Den Bosch!
Beleef de Boerderij 2026 in de Bommelerwaard
Op Tweede Pinksterdag kun je met het hele gezin gratis genieten van de Beleef de Boerderij Dag!
Gratis speurtocht Den Bosch | Letterspeurtocht Maria Meimaand
In mei ga je op pad met de unieke Letterspeurtocht Maria Meimaand in het centrum van Den Bosch.Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x High Tea met kids in de regio Den Bosch
Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!