Kinderfeestje in Bokhoven
Vier je verjaardag in de wondere wereld van het Marionettentheater De Bokkesprong in Bokhoven.
Ontdek de wondere wereld van Marionettentheater De Bokkesprong en vier je verjaardag in het Theater in Bokhoven. Plan een datum en kies 2 verhalen die helemaal bij jou passen. Zo kun hebben ze leuke sprookjes voor de jonge kinderen en bloedstollende verhalen voor kinderen in de bovenbouw. Voor ieder wat wils!
In de pauze krijgen al je vriendjes en vriendinnetjes een ijsje en krijgt de jarige een leuk cadeautje van een van de poppen. Een bijzondere verjaardag voor een bijzondere jarige!
TIP: Wil je eerst een keer een voorstelling bijwonen? Kijk dan in onze Uitagenda
Praktisch
Duur: ruim 5 kwartier
Aantal kinderen: max 20
Theater De Bokkesprong
Graaf Engelbertstraat 8
5221 BV 's-Hertogenbosch
Prijs
€75,- (inclusief kleine consumptie)Toon op kaart
Meer inspiratie
Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje
Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!
Feest in het theater!
Ben je bijna jarig? Vier je kinderfeestje bij Kindertheater Pietepaf met al je vrienden en vriendinnen!
Kinderfeest bij Dierenbos
Spetterende kinderfeestjes bij Vakantiepark Dierenbos in Vinkel! Dit wil jij toch ook!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!