Raketje 2+
Theater voorstelling voor peuters & kleuters! Superleuk!
Raketje gaat over een man die een raket bouwt. Van 1000 colaflessen die hij heeft leeggedronken. Omdat hij naar de maan wil, maar ook omdat hij naar de maan moet.
Zijn vriend Roger is vooruit gegaan en is om één of andere reden niet in staat om terug te keren. Roger moet worden gered. In een hele volle knutselkamer droomt de man zichzelf en het publiek naar die maan toe. Omdat je groot moet dromen als je heel klein bent.
Het Ministerie van Onverrichter zake is een piepklein, Amsterdams, jeugdtheater gezelschap met grote idealen, dat bestaat uit Niek van der Horst en Danielle Wagenaar.
Datum: vrijdag 7 maart 2025
Locatie: Naat Piek, Pnemstraat 1, Uden
Leeftijd: vanaf 2 jaar
Aanvang: 15.00 uur
Entree: € 4,50
Klik op de roze button en bestel je tickets!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Dag van het Kasteel 2026
Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!
Jazz in Duketown 2026 Kidzzplein in Den Bosch: muziek, creativiteit & plezier voor kinderen
Voor kleine en grote jazz'ers is er het Jazz in Duketown in Den Bosch!
Gratis speurtocht Den Bosch | Letterspeurtocht Maria Meimaand
In mei ga je op pad met de unieke Letterspeurtocht Maria Meimaand in het centrum van Den Bosch.Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
8x High Tea met kids in de regio Den Bosch
Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
23 tips voor Pinksteren met kinderen!
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!