Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vieze voorstelling 6+

Een walgelijke komedie over alles wat je maar vies kunt vinden!

Sabrina en Dennie wassen netjes hun handen, checken hun schoenen op hondenpoep en springen echt niet in de modder voordat ze in hun kostuum stappen. Zij spelen vandaag De Vreselijk Vieze Voorstelling. Of, nou ja, dat proberen ze. Met wasknijpers om hun neus en Mr. Muscle in de aanslag openen ze weifelend het script. Maar hoe proper zij ook beginnen, het is de vraag of zij zonder remsporen uit deze supersmerige show komen…

Dennie en Sabrina maken zich klaar voor een spannend sprookje over een moedige held die zich dapper door een walgelijke wereld manoeuvreert. Een wereld vol broccoli, bruine bananen, beenhaar, okselzweet, open wonden en pissebedden. En nog veel meer waar we het eigenlijk liever niet over hebben. BACTERIËN. Die zijn het ergst want ze zijn overal. Bah. 

Ondertussen vraagt Sabrina zich af hoe het in vredesnaam kan dat sommige mensen champignons lekker vinden. Dennie beweert dat mensen aan de andere kant van de wereld kakkerlakken eten. Maar kunnen ze het wel vies vinden als ze het nooit hebben geprobeerd? En kan iets dat vies is, niet tegelijkertijd lekker zijn? Schimmels zijn natuurlijk het meest walgelijke ooit, maar als je er goed naar kijkt zijn ze… prachtig?! Rillingen gaan over hun rug terwijl ze schaterlachen om de wonderlijke wereld van schimmels, spinazie en spinnen. 

Datum: woensdag 26 maart 2025
Locatie: Naat Piek, Pnemstraat 1, Uden
Leeftijd: vanaf 6 jaar
Aanvang: 15.00 uur
Entree: € 4,50

Klik op de roze button en serveer je plekje!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Theater Naat Piek

Pnemstraat 1

5406 XA Uden

Mail direct

Mail direct naar Theater Naat Piek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Festival Boulevard 2026 met kinderen in Den Bosch

Aanrader voor de zomervakantie: Theaterfestival Boulevard. Dé plek voor theater, dans en muziek voor kids

VR Den Bosch bij Bounce Valley: hét zomervakantie-uitje vol avontuur

Zet je VR-headset op, pak je controllers en beleef een avontuur waarin je zelf de hoofdrol speelt!
Aanbeveling

Met Kidsproof korting naar Duinoord in Helvoirt

Klimmen, klauteren, springen, spetteren én de hele dag onbeperkt eten en drinken..

The Chocolate Factory Veghel | Zomervakantie met kinderen

Stap samen in de wereld van chocolade, techniek en interactieve games bij The Chocolate Factory in Veghel

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in Den Bosch: 20x de leukste uitjes met kinderen

Yes, zes weken vol avontuur, ijsjes, blote voeten, vieze knieën en vooral héél veel leuke herinneringen. Wij hebben weer de allerleukste uitjes, zomertips, een gratis bucketlist én zelfs een exclusieve Kidsproof-deal voor je verzameld.

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

Theaterfestival Boulevard 2026, toffe familievoorstellingen!

Nog even en Theaterfestival Boulevard barst weer los! Van 6 t/m 16 augustus verandert de binnenstad van Den Bosch in één groot festival vol jeugdvoorstellingen, creatieve workshops, straattheater en het gezellige familieplein IK MAAK MEE. Omdat er iedere dag zoveel te beleven is, hebben wij de leukste tips per dag voor je verzameld. Zo kies je makkelijk de festivaldag die het beste bij jullie gezin past.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!