Leer typen als de beste!
Zo snel mogelijk letters op je scherm krijgen? Leer blindtypen bij Tiepiesss in Maliskamp!
Leer snel en goed blind typen met 10 vingers bij Tiepiesss in Rosmalen (Maliskamp)!
Bij Tiepiess kun je op een gezellig cursuslocatie in Rosmalen met het programma GigaKids in 12 weken leren blind te typen. Je krijgt een goede typehouding aangeleerd om gewrichtsklachten te voorkomen. Tevens geven ze een leerzame cursus waarbij je veilig leert internetten, werken met Google Drive (Cloud), hoe je het officeprogramma Word gebruikt, een eigen e-mailaccount aanmaakt en je leert dit juist te gebruiken. Zo handig en gaaf!
Ook blind leren typen met 10 vingers? Klik op de roze button en meld je aan!
Tiepiesss
Sint Jozefstraat 18
5248 AT Rosmalen
Openingstijden
Check de website van Tiepiess voor exacte locaties en lestijden bij jou in de buurt.Prijs
Gigakids typecursus: €137,50 Tiepiesss Combicursus: €190 GigaPizzaria: €70
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen
Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!
De Betoverde Bomentuin
Ontdek Bomentuin d’n Hooidonk in het donker, vol licht, muziek en gezelligheid
Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!
Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar
Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.