Bewegende Kerststal
Leuk, bewonder de bijzondere en bewegende kerststal!
Van 21 december tot en met 5 januari 2025 komt de beroemde Bewegende Kerststal in de St. Annakapel te Koolwijk weer tot leven. Deze unieke traditie, gestart in 1969, betovert jong en oud met handgemaakte houten figuren die elk op hun eigen manier bewegen.
De St. Annakapel, gelegen aan de Koolwijksestraat 5 te Herpen, is dagelijks te bezoeken tot 17.00 uur, met speciale openingstijden op zon- en kerstdagen vanaf 11.00 uur en overige dagen vanaf 13.30 uur.
Beleef de magie van Kerst en laat je meevoeren door dit prachtige tafereel.
Wanneer
Dagelijks vanaf 21 december 2024 t/m 5 januari 2025 vanaf 13.30 tot 17.00 uur
Klik op de button voor meer info!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Djumbala! 2+ Samen muziek maken
Neem je kleintje mee naar dit familieconcert voor iedereen vanaf 2 jaar in Willem Twee Toonzaal.
Herfstvakantie bij de Verkadefabriek in Den Bosch
Monsters zoeken, spookpopjes maken en samen naar de film: wat kiezen jullie?
Herfstvakantie in het Museumpark VONK
Kom je deze herfstvakantie tijdreizen?Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch
Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)