Wintermarkt in OSS
Leuke kerstmarkt in Oss op zondag 13 december 2026!
Wijkhuis De Haard in Oss organiseert ook dit jaar op zondag 13 december 2026, in samenwerking met de wijkraad, Rucrea en ONS welzijn weer een wintermarkt.
De dagbesteding van Unik bakken een lekkernij waarmee zij rondlopen. De vrijwilligers van Wijkhuis De Haard hebben er alles aan gedaan om het zo sfeervol te maken in het wijkhuis. Er is koffie, gluwein en chocolademelk te verkrijgen. Laat je verrassen aan een diversiteit aan standhouders.
Je bent van harte welkom tussen 11.00 uur en 16.00 uur. Entree is Gratis.
Wanneer
Zondag 13 december 2026 11.00 – 16.00 uur
Klik op de roze button voor meer info!
Data:
- zondag 13 december 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!
Gratis Kinderworkshops Herfstvakantie!
Neem je kind mee en maak samen een sleutelhanger die een eigen verhaal vertelt!
Djumbala! 2+ Samen muziek maken
Neem je kleintje mee naar dit familieconcert voor iedereen vanaf 2 jaar in Willem Twee Toonzaal.Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.