Workshop Kaarsen Maken!
De Scheve Schup is een bijzondere tuinderij, gevestigd in de voormalige kloostertuin van Huize Theresia!
Op zaterdag 11 februari is er toffe workshop kaarsen maken voor kinderen!
Jullie gaan op 3 verschillende manieren een kaars maken: dompelen, bijenwas rollen en gieten in een vorm.
Omdat het dompelen een tijdrovend en een geduldwerkje is werken we met een klein groepje. Leuk voor ouder/kind.
Aanvang: 14.00u.
Wie: Jong en oud.
Maximaal: 6 personen.
Kosten: De kosten bedragen 5,00 euro.
Aanmelden: Vooraf aanmelden is verplicht via het mailadres.
Graag vermelding van je telefoonnummer opdat ze je kunnen bereiken mocht dit nodig zijn.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Het Zuiderlicht
Beleef de magie van het Zuiderlicht in Den Bosch! Een festival vol licht en verbinding tijdens de winter!
IJM’s Winterparadijs!
Winterparadijs in Vught met overdekte schaatsbaan en toffe activiteiten voor het hele gezin!
Alpaca Winter Wonderland!
De alpacafarm in Vorstenbosch is omgetoverd in een magisch Alpaca Winter Wonderland!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kerststallen en kribbetjesroutes in en om Den Bosch!
Wij vinden het altijd zo'n leuk uitje, een bezoekje aan de kerststal! Helemaal tijdens de kerstvakantie! Ook zijn er leuke routes en speurtochten te doen langs allerlei verschillende kerstallen. Ontdek hier onze favourite!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!