Workshop Kaarsen Maken!
De Scheve Schup is een bijzondere tuinderij, gevestigd in de voormalige kloostertuin van Huize Theresia!
Op zaterdag 11 februari is er toffe workshop kaarsen maken voor kinderen!
Jullie gaan op 3 verschillende manieren een kaars maken: dompelen, bijenwas rollen en gieten in een vorm.
Omdat het dompelen een tijdrovend en een geduldwerkje is werken we met een klein groepje. Leuk voor ouder/kind.
Aanvang: 14.00u.
Wie: Jong en oud.
Maximaal: 6 personen.
Kosten: De kosten bedragen 5,00 euro.
Aanmelden: Vooraf aanmelden is verplicht via het mailadres.
Graag vermelding van je telefoonnummer opdat ze je kunnen bereiken mocht dit nodig zijn.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
IJM’s Winterparadijs!
Winterparadijs in Vught met overdekte schaatsbaan en toffe activiteiten voor het hele gezin!
Kerst op Kasteel Heeswijk
Fonkelende lichtjes, verhalen en kerstgezelligheid
Alpaca Winter Wonderland!
De alpacafarm in Vorstenbosch is omgetoverd in een magisch Alpaca Winter Wonderland!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
26x de leukste kerstfilms & kerstseries
Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 26 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.
7x Nieuwjaarsduik 2026!
Bij ons staat hij al heel lang op het lijstje maar nog nooit afgevinkt: De Nieuwjaarsduik op 1 januari 2026! Terwijl er genoeg locaties in en om Den Bosch zijn waar je mee kunt doen met de nieuwjaarsduik. Nnatuurlijk met erwtensoep, warme chocolademelk, overheerlijke glühwein en Unox muts. We zetten ze voor je op een rij!