Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

TV de Schutskamp

Bij TV de Schutskamp kun je het hele jaar tennissen op de 10 kunstgrasbanen.

Tennisvereniging De Schutskamp is een leuke club waar sportieve prestaties belangrijk zijn maar gezelligheid voorop staat. Je kunt gedurende het hele jaar lid worden en zolang er geen wachtlijsten zijn kun je gelijk aan de slag. Onder minioren valt iedereen in de leeftijdscategorie tot en met 12 jaar.

Ieder jaar biedt TV de Schutskamp nieuwe tennistrainingen aan voor beginners, gevorderden, en wedstrijdspelers. De beginner leert daarin de basisslagen, tennistelling, spelregels, en uitleg van het enkel- en dubbelspel.

Alle informatie vind je natuurlijk op de website, klik hiervoor op de roze button.

TIP: Meer leuke sportclubs en verenigingen vind je natuurlijk op Kidsproof!

Tennisvereniging De Schutskamp

De Eendenkooi 3

5223 KG 's-Hertogenbosch

Openingstijden Zie de site
Prijs €40 per jaar
Mail direct

Mail direct naar Tennisvereniging De Schutskamp

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wandelvierdaagsen 2025 in Brabant: Samen op pad met het hele gezin!

Ontdek de leukste wandelvierdaagsen en -driedaagsen in Den Bosch en omgeving – een sportief feestje voor jong en oud!

ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes bij jou in de buurt? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief