Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

UNICEF Kinderfestival!

Kom naar het mooie en leuke UNICEF Kinderfestival in het Openluchttheater Hoessenbosch in Berghem!

Een mooi kinderfestival georganiseerd door het regionale comité van UNICEF in Den Bosch!

Tijdens het kinderfestival kun je allerlei workshops volgen en leuke spelletjes spelen; bouwen met reuze legoblokken, van de kabelbaan afroetsjen of bijvoorbeeld een hiphop-, fotografie- en judo-workshop volgen!

Maar ook meezingen in een musical of de brandweer helpen! Geniet van iets lekkers én van elkaar. UNICEF is er voor, ieder, kind! 

Praktisch
Locatie: Openluchttheater Hoessenbosch in Berghem

De opbrengst van het festival komt geheel ten goede aan het werk van UNICEF. 

Wil jij iets bijdragen en genieten van een fijne middag? Klik dan snel op de roze button voor meer informatie!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Unicef Den Bosch

Den Bosch

Openingstijden 12.00 uur tot 18.00 uur

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Roodhapje (6+)

Een nieuwe versie van het bekende verhaal door Holland Opera, voor iedereen vanaf 6 jaar!
Lees meer

Bakken voor KiKa

Maak de lekkerste baksels en koekjes en steun KiKa tijdens de bakmaand!
Lees meer

Spelen bij GeoFort

De Vleermuisspeurtuin (gratis) is een heerlijke speelplek. Ideale combinatie met het terras/restaurant!
Lees meer
Nieuw

The Chocolate Factory

NIEUW landelijk uitje: The Chocolate Factory in Veghel. Maak kennis met deze spannende attractie!
Lees meer

Uitgelicht

10x verrassende streekmusea

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x IJsje eten in Den Bosch!

Het zonnetje schijnt, dus is het ijsjes tijd! Heel eerlijk gezegd eten wij het liefste elke dag wel een ijsje….of twee of bij heel warm weer soms wel drie ijsjes! Ik schaam me er niet voor want het is ook moeilijk te weerstaan als je in Den Bosch bijna op elke hoek van de straat een ijsje kunt kopen in de lekkerste ijssalons. Omdat wij zo'n goede ijskenners zijn hebben we voor jullie een IJSCO TOP 10 samengesteld!
Lees meer

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Lees meer

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
Lees meer

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Lees meer