Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pepernoten, pepernoten!

Stap in de wereld van pepernoten bij Van Delft Pepernotenfabriek in Den Bosch!

Ben jij ook zo verzot op pepernoten? En ben jij nieuwsgierig naar de verschillende smaken pepernoten? Breng dan een bezoekje aan Van Delft Pepernotenfabriek in Den Bosch! 

Bij Van Delft Pepernotenfabriek is al sinds 1880 ‘hofleverancier van Sinterklaas’ en kun je meer dan vijftig soorten pepernoten vinden bij de winkel in Den Bosch. Zo hebben ze pepernoten met truffel, pepernoten met chocolade, feestkruidnoten, authentieke kruidnoten, yoghurtkruidnoten, caramelkruidnoten en nog veel meer! Zelf de grote mensen voelen zich hier even kinds. Wat een heerlijke winkel! 

Wat zijn jouw favoriete pepernoten? Klik op de roze button en breng een bezoekje aan de Pepernotenfabriek.

Van Delft Pepernotenfabriek

Schapenmarkt 28

5211 ET 's-Hertogenbosch

Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!

23 tips voor Pinksteren met kinderen!

Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief