Vicki Brownhuis
Een inloophuis voor iedereen met kanker en naasten is het Vicki Brownhuis in Den Bosch.
Het Vicki Brownhuis in ’s-Hertogenbosch is een plek voor iedereen die te maken krijgt met kanker. Je kunt bij het Vicki Broenhuis terecht voor een luisterend oor, lotgenotencontact, informatie en ontspannende activiteiten.
Kanker raakt iedereen, jong en oud. De activiteiten zijn dan ook gericht op verschillende leeftijdsgroepen. Een mooi voorbeeld is individuele kunstzinnige begeleiding. Als je als kind een zieke vader, moeder, broer, opa of oma hebt, kun je heel verschillende problemen ervaren. Het is vaak lastig om te praten over de situatie thuis, om je te concentreren, om goed te slapen.
Je ziet vaak dat kinderen de ouders sparen en de ouders hun kinderen. Met kunstzinnige begeleiding gaat een kind bijvoorbeeld tekenen en schilderen. Dat is vaak een mooie ingang om zich te uiten. Kinderen kunnen na de sessies vaak vrijer praten en zijn opgelucht.
De sessies zijn voor kinderen en jongvolwassenen van 6 t/m 20 jaar. Een sessie duurt een uur en wordt begeleidt door de ervaren vrijwilliger Els.
Meer weten? Bezoek de website via de roze button, bel 073-6148550 of loop vrijblijvend en zonder afspraak binnen in het pand aan de Aartshertogenlaan 469 in ’s-Hertogenbosch.
Vicki Brown huis
Hinthamereinde 72
5211 PP 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
11-11 met kinderen
Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!
Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen
Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou