Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vicki Brownhuis

Een inloophuis voor iedereen met kanker en naasten is het Vicki Brownhuis in Den Bosch.

Het Vicki Brownhuis in ’s-Hertogenbosch is een plek voor iedereen die te maken krijgt met kanker. Je kunt bij het Vicki Broenhuis terecht voor een luisterend oor, lotgenotencontact, informatie en ontspannende activiteiten.

Kanker raakt iedereen, jong en oud. De activiteiten zijn dan ook gericht op verschillende leeftijdsgroepen. Een mooi voorbeeld is individuele kunstzinnige begeleiding. Als je als kind een zieke vader, moeder, broer, opa of oma hebt, kun je heel verschillende problemen ervaren. Het is vaak  lastig om te praten over de situatie thuis, om je te concentreren, om goed te slapen.

Je ziet vaak dat kinderen de ouders sparen en de ouders hun kinderen. Met kunstzinnige begeleiding gaat een kind bijvoorbeeld tekenen en schilderen. Dat is vaak een mooie ingang om zich te uiten. Kinderen kunnen na de sessies vaak vrijer praten en zijn opgelucht.

De sessies zijn voor kinderen en jongvolwassenen van 6 t/m 20 jaar. Een sessie duurt een uur en wordt begeleidt door de ervaren vrijwilliger Els.

Meer weten? Bezoek de website via de roze button, bel 073-6148550 of loop vrijblijvend en zonder afspraak binnen in het pand aan de Aartshertogenlaan 469 in ’s-Hertogenbosch.

Vicki Brown huis

Hinthamereinde 72

5211 PP 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Vicki Brown huis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen

Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?

NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch

Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!

Avonturenpark De Bergen | Dagje uit met kinderen in Noord-Brabant

Avonturenpark De Bergen in Wanroij is een plek waar gezinnen de hele dag kunnen spelen en zwemmen

Bossche Bollen Belevenis in Den Bosch | Verrassend uitje met kinderen in Noord-Brabant

De Bossche Bollen Belevenis in Den Bosch een aanrader voor het hele gezin

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief