Vicki Brownhuis
Een inloophuis voor iedereen met kanker en naasten is het Vicki Brownhuis in Den Bosch.
Het Vicki Brownhuis in ’s-Hertogenbosch is een plek voor iedereen die te maken krijgt met kanker. Je kunt bij het Vicki Broenhuis terecht voor een luisterend oor, lotgenotencontact, informatie en ontspannende activiteiten.
Kanker raakt iedereen, jong en oud. De activiteiten zijn dan ook gericht op verschillende leeftijdsgroepen. Een mooi voorbeeld is individuele kunstzinnige begeleiding. Als je als kind een zieke vader, moeder, broer, opa of oma hebt, kun je heel verschillende problemen ervaren. Het is vaak lastig om te praten over de situatie thuis, om je te concentreren, om goed te slapen.
Je ziet vaak dat kinderen de ouders sparen en de ouders hun kinderen. Met kunstzinnige begeleiding gaat een kind bijvoorbeeld tekenen en schilderen. Dat is vaak een mooie ingang om zich te uiten. Kinderen kunnen na de sessies vaak vrijer praten en zijn opgelucht.
De sessies zijn voor kinderen en jongvolwassenen van 6 t/m 20 jaar. Een sessie duurt een uur en wordt begeleidt door de ervaren vrijwilliger Els.
Meer weten? Bezoek de website via de roze button, bel 073-6148550 of loop vrijblijvend en zonder afspraak binnen in het pand aan de Aartshertogenlaan 469 in ’s-Hertogenbosch.
Vicki Brown huis
Hinthamereinde 72
5211 PP 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
The Madhouse Den Bosch | Uitje met kinderen in Den Bosch
Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
Natuurspeeltuin Gestel
Lekker vies worden, spelen en ontdekken doe je Natuurspeeltuin Gestel in Sint Michielsgestel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Toffe spelletjes met water!
Tijdens de zomervakantie kan de temperatuur flink oplopen. Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet! Supertof met een groepje vriendjes uit de buurt, maar ook met een paar kids kun je heel lekker "splashen!" En het leuke is dat je met minimale inspanning een groots resultaat krijgt. Daar houden we natuurlijk ook van met deze temperaturen!