Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vier de Lente op Fort Giessen

Leuk dagje uit naar Fort Giessen!

Er is van alles te beleven op het fort: tussen 10.00 en 16.00 uur zijn er veel activiteiten.

Lente op Fort Giessen
De lente: de start van nieuw leven in de natuur. Kinderen kunnen de dieren een handje helpen door een nestkastje of bijenhotel te maken. Ook kun je rondwandelen over het fortterrein, genieten van ontluikende voorjaarsbloemen, of het fort bezoeken.

Datum: 24 mei 2025
Tijd: 10.00 tot 16.00 uur
Locatie: Fort Giessen – Giessensesteeg, Giessen
Toegang is gratis, aanmelden is niet nodig.

Klik op de roze button voor meer info!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Brabants landschap

Openingstijden 13:00 tot 17:00 uur
Prijs Gratis

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Nationale Voorleesdagen in Den Bosch & omgeving

Nationale Voorleesdagen, toffe activiteiten voor kinderen bij Huis73!

Effe plèkke bij de bouwers

Kom, neem een kijkje in de bouwhal en knutsel gezellig mee!

Ouder-kind kookworkshop: Vet Gezond het nieuwe jaar in!

Begin het nieuwe jaar met een gezonde start en duik samen de keuken in!

Outdoor Schaatsen bij Bierbrouwerij Oijen

Fijn outdoor en overdekt schaatsen bij Bierbrouwerij Oijen!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

NIEUW: Play Kinetix – Interactief gamepark!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief