Ga op Spionnenmissie!
Ga op zoek naar spanning en avontuur met het hele gezin! Doe de Spionnenmissie door Den Bosch!
Deze Speurroute begint in het schilderachtige wijkje Uilenburg, loopt langs schitterende doorkijkjes over de Dieze en over de middeleeuwse Markt, door verrassende steegjes met een fijne ratjetoe van geveltjes en winkeltjes, langs het natuurgebied de Bossche Broek aan de rand van de binnenstad en langs het letterlijke hoogtepunt van de stad: de Sint Janskathedraal. Den Bosch is een stad met een vrolijke flair waar de vele cafeetjes je uitnodigen om een terrasje te pikken en de parken je verleiden om languit op je rug de wolken te bestuderen. En dan hebben we het nog niet eens over de vele interessante musea. Oh, en vergeet de Bossche bollen niet!
Praktisch
Duur: 2 uur
Leeftijd: vanaf 5 jaar
Speur door een van de mooiste steden van Nederland en los het mysterie op. Zien we jou snel in ’s-Hertogenbosch? Klik op de roze button!
VVV 's Hertogenbosch
Markt 77
5211 JX 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Maandag - Zondag: 13.00 - 17.00 uurDinsdag - Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
Prijs
€7,50Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
The Chocolate Factory Veghel | Uitje met kinderen in de meivakantie
Op zoek naar een leuk én leerzaam uitje met kinderen in Den Bosch en omgeving?
Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat 4 & 5 mei
Elk jaar staan we op 4 en 5 mei stil bij oorlog en vrijheid. Met de Kidsproof Kletspraat 4 & 5 mei praat je samen met je kinderen over Dodenherdenking en Bevrijdingsdag. Download de vragen hier gratis.
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Bevrijdingspicknick! Vieren, spelen en praten over vrijheid met je kind
Een kleedje, wat lekkers en een goed gesprek – zo vier je vrijheid met kinderen op 5 mei.