Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurspeeltuin Berghem!

Lekker ravotten in de Natuurspeeltuin van Berghem!

Tussen de graanakkers kunnen de kids heerlijk schommelen, roetsjen op de kabelbaan, springen over de stapstenen, klauteren op de klimbomen en picknicken. Je ziet ook zonnebloemen. Dit zijn geen echte zonnebloemen, maar zonnepanelen in de vorm van bloemen. Met grazende schapen. 

In de natuurzone kun je lekker struinen door het bloemrijke gras tussen (of door) de ondiepe sloten. Misschien vind je wel kikkervisjes!

Er zijn meerdere ingangen: naast parkeerplaats Sportcentrum Berghem aan de Osseweg, vanuit woonwijk ’t Reut en via het fietspad aan de zijde van de Spaanderstraat.

Natuurspeeltuin Berghem

Spaanderstraat

Berghem

Mail direct

Mail direct naar Natuurspeeltuin Berghem

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

The Chocolate Factory – extra lang open in de herfstvakantie!

Ontdek, proef en ontdek het geheim van de fabriek in Veghel!

BOUNCE VALLEY

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Festival 400 in Den Bosch!

Ontdek het verhaal van Den Bosch van 1629 tot nu!

Vier de herfst op Kasteel Ammersoyen

Ontdek de geheimen van het kasteel deze herfstvakantie!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

HERFSTVAKANTTIE | 18x leuke uitjes in de regio Den Bosch

De bladeren vallen van de bomen en het wordt weer kouder buiten; het is herfst! Gelukkig is er ook deze herfstvakantie weer van alles te beleven. Maak een heerlijke herfstwandeling, kijk je ogen uit in het museum of ga naar een leuke theatervoorstelling. Check onze favo tips hieronder! Fijne herfstvakantie! ~ Carlijn ~

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief