Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

WOW IJs en Zo in Vught!

NIEUW: WOW IJs en Zo in Vught! Kom genieten van het ambachtelijke boerderij ijs!

Op een unieke plek in Vught, Fort Isabella, vindt je Het Fort Vught. Dé Hippe Hotspot van Vught! 

Zin in een ambachtelijk ijs? Dan ben je op de juiste plek. Zoek een fijn plekje uit op het terras van WOW IJs en Zo in Vught! 

Naast roomijs zoals passievrucht, stracciatella of pistache verkopen ze ook sorbetijs in de smaken aardbei, citroen, framboos of mango. Deze zijn lactosevrij en vegan. Dus voor iedereen is er wat wils!

Via de bestelzuilen kan je jouw favoriete ijsje en al het andere lekkers gemakkelijk kiezen en afrekenen. Natuurlijk kan dat ook altijd nog aan de balie. Je kan zelfs ook alvast thuis of op het terras kijken, kiezen en bestellen. Dan hoef je het alleen nog maar even af te halen.

Aanrader! Klik op de roze button voor meer info!

WOW ij en zo

Reutseplein 10

5264 PM Vught

Mail direct

Mail direct naar WOW ij en zo

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Blotevoetenpad in de buurt van Den Bosch!

Heerlijk met je blotevoeten over de blotevoetenpaden struinen! Voel de verschillende ondergronden tussen je tenen, durf jij het aan? Superleuk uitje voor kinderen. Ontdek alle blotevoetenbanden in de omgeving van Den Bosch!

🍦 12x IJsje eten in en om Den Bosch!

Zonnetje? Dan is het ijsjestijd! En eerlijk: wij eten het liefst élke dag een ijsje. Of twee. Of… drie (bij écht warm weer dan 😉). In Den Bosch en omgeving barst het van de ijssalons – van ouderwets Italiaans schepijs tot zelftapspektakel en zelfs honingijs! Daarom: onze ijskoude IJSCO TOP 12 voor deze zomer!

6x de leukste kinderboerderijen in en om Den Bosch!

Leuk, diertjes kijken en knuffelen met je peuter of kleuter! De ideale plek daarvoor is natuurlijk de kinderboerderij. Vaak met leuke speeltuin zodat na het spelen met de konijnen, cavia’s, pony’s of misschien zelfs wel lammetjes de kids ook nog kunnen klimmen en klauteren.

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.