Openluchtzwembad Kriekeput!
Weer of geen weer, bij zwembad de Kriekeput kun je altijd zwemmen met je kids!
Zwembad De Kriekeput dat van oudsher in de regio bekend stond als openluchtzwembad waar veel mensen gingen zwemmen met warme zomerdagen.
Sinds 2007 is het zwembad geheel vernieuwd en modern overkapt. Weer of geen weer, er kan vanaf 21 april tot en met 1 oktober iedere dag gezwommen worden!
Bij mooi weer zal de overkapping geopend zijn zodat je lekker van de buitenlucht kunt genieten. Is het weer wat minder aangenaam dan zal de overkapping sluiten.
Voor de allerkleinste onder ons is er een kinderbad. Het bad is verdeeld in een 10, 20 en 30 cm. bad.
Het grote bad is voorzien van een bubbelgedeelte, een kleine glijbaan, een eekhoornsproeier en is niet dieper dan 1.40 cm. dus duiken is verboden.
Zeker weten dat jij en je kids van dit zwembad zullen genieten. Na het zwemmen kunt u lekker eten in de snackcorner, een drankje nuttigen op het zonnig terras of dineren in de Eeterij.
Klik op de roze button voor meer info!
Meer inspiratie
Baby-peuterinstuif ochtend!
Maakt je kind op jonge leeftijd al watervrij tijdens de Baby-peuterinstuif ochtend bij Golfbad Oss!
Heksje Route!
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen!
Het Huis van Bosch
Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.