
Openluchtzwembad Kriekeput!
Weer of geen weer, bij zwembad de Kriekeput kun je altijd zwemmen met je kids!
Zwembad De Kriekeput dat van oudsher in de regio bekend stond als openluchtzwembad waar veel mensen gingen zwemmen met warme zomerdagen.
Sinds 2007 is het zwembad geheel vernieuwd en modern overkapt. Weer of geen weer, er kan vanaf 21 april tot en met 1 oktober iedere dag gezwommen worden!
Bij mooi weer zal de overkapping geopend zijn zodat je lekker van de buitenlucht kunt genieten. Is het weer wat minder aangenaam dan zal de overkapping sluiten.
Voor de allerkleinste onder ons is er een kinderbad. Het bad is verdeeld in een 10, 20 en 30 cm. bad.
Het grote bad is voorzien van een bubbelgedeelte, een kleine glijbaan, een eekhoornsproeier en is niet dieper dan 1.40 cm. dus duiken is verboden.
Zeker weten dat jij en je kids van dit zwembad zullen genieten. Na het zwemmen kunt u lekker eten in de snackcorner, een drankje nuttigen op het zonnig terras of dineren in de Eeterij.
Klik op de roze button voor meer info!
Meer inspiratie


BOUNCE VALLEY
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
Start kaartverkoop!
Yes, de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is gestart!
Ameezing Vught Festival!
Ameezing Festival in Vught: MAXIMAAL genieten voor het hele gezin! Met KIDSPROOF korting!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!
Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!
ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.