 
	Zwembad Zidewinde
Openluchtzwembad Zidewinde met vier zwembaden en een ruime speel- en ligweide!
Zwembad Zidewinde is hét openluchtzwembad van de Langstraat. Het openluchtzwembad is zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. Spring in één van de vier verwarmde zwembaden terwijl je ouders op de ligweide in het zonnetje liggen.
De allerkleinsten kunnen naar hartelust spetteren in het verwarmde peuterbad. Twee duikplanken, een dertig meter lange glijbaan en een aantal grote verplaatsbare spelelementen zorgen voor nog meer waterplezier. Extra verkoeling is te vinden met het sproeielement in het instructiebad.
Kijk voor alle informatie op de website via de roze button.
Doormiddel van het nieuwe online reserveringssysteem kun je aangeven op welke datum/tijd je wil komen.
Afhankelijk van de weersverwachting wordt elke woensdag voor een week vooruit besloten welke tijdsblokken (12.00 – 15.00uur en van 15.30 – 18.30uur) er opengesteld worden.
IN DE ZOMERVAKANTIE ELKE DAG OPEN!
Openingstijden van maandag 8 juli t/m zondag 18 augustus 2024
– maandag t/m vrijdag 7.00-10.00uur banenzwemmen en 10.00-18.00uur recreatiefzwemmen
– zaterdag 8.00-11.00uur banenzwemmen en 11.00-18.00uur recreatiefzwemmen
– zondag 13.00-18.00uur recreatiefzwemmen
TIP: De leukste zwembaden vind je natuurlijk in onze categorie Zwemmen & Strandjes!
Meer inspiratie
 
	 
	Halloween Avond!
Lekker naar buiten tijdens Halloween en verkleed langs de deuren tijdens de Horror Night in de Hambaken! 
	Halloween Activiteiten Oss!
De griezeligste tijd van het jaar staat voor deur, Halloween in Oss en omgeving! 
	Hell-Voirt Halloween Helvoirt spookhuis & kinderspooktocht
Voor alle kinderen uit Helvoirt is er een gave Halloweentocht dinsdag 31 oktober 2023!Blogs & inspiratie
Alle blogs 
	Kidsproof Kletspraat Halloween
Lekker griezelen met Halloween, wij zijn er gek op. En wat valt er veel over te kletsen! Met de Kidsproof Kletspraat Halloween klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over spookhuizen, verkleedpartijen, traktaties en nog veel meer griezeligs. 
	10x Creepy Halloween uitjes voor de kinderen!
IEEEEeeeeee, houden jullie van een beetje gruwel en spanning? Nou dan is Halloween het perfecte feest voor jullie. Deze griezelige dag komt van oorsprong uit Amerika maar leeft steeds meer op in Den Bosch en omgeving. Daarom hebben wij alle leuke Halloween activiteiten voor jullie op een rijtje gezet! 
	14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen. 
	 
	 
	 
	