
Zwemmen als een kikker
In kleine groepjes leren zwemmen kan bij Zwemschool Kikkersprong.
Vanaf 4 jaar kun je leren zwemmen bij Zwemschool Kikkersprong. In kleine groepjes (max 8 kinderen) ga je op spelenderwijs en op je eigen niveau de techniek leren, zodat je veilig en met plezier watervrij wordt.
Zwemschool Kikkersprong geeft op zondag in het Revalidatiecentrum De Tolbrug en het Sportiom les. Broertjes en zusjes kunnen hetzelfde uur les krijgen, omdat er per lesuur op verschillende niveaus lesgeven wordt. Daarnaast duren de lessen 45 minuten.
In een kikkersprong leren zwemmen, haal je diploma via Zwemschool Kikkersprong!
Zwemschool Kikkersprong
Eindhoven
Openingstijden
Voor beschikbare zwemlestijden klik op de roze button hieronder en kies je locatie.Meer inspiratie


Sta stevig in je schoenen!
Wil je leren voor jezelf opkomen of ontdekken wat jouw kracht is? Stevig in je schoenen kan je helpen.
MONKEY MOVES DEN BOSCH!
Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.
Dansen bij Geraldine
Voor iedereen die van dans en ballet houdt, danst bij Dans & Balletstudio Geraldine in Rosmalen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x lieve Vaderdag verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!
Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!