Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemschool ’t Geburgt

Leer zwemmen bij particuliere zwemschool 't Geburgt in Heeswijk-Dinther.

Eerst spetter je in het water omdat je moet wennen, dan spatter al wat vertrouwder rond in het bad en voor je het weet heb je je A-, B- en C-diploma! Dat kan bij Zwemschool ’t Geburgt in Heeswijk-Dinther!

Ruim 35 jaar wordt er met veel passie lesgegeven en kinderen watervrij te maken. Zwemschool ’t Geburgt heeft 2 zwembaden, een kleine bad dat gebruikt wordt voor watergewenning en het aanleren van de slagen en een grote bad waar je verder gaat met het verbeteren van de techniek en het afbouwen van de drijfmiddelen. Bij Zwemschool ’t Geburgt zijn de groepjes klein (maximaal 7 kinderen), is het motto om binnen het jaar het ZwemABC te halen, worden de lessen door 2 vaste zwemdocenten gegeven en staat zwemplezier hoog in het vaandel. 

Wil jij leren zwemmen in een kleine zwemschool waar je iedereen persoonlijk kent? Schrijf je dan in bij Zwemschool ’t Geburgt in Heeswijk-Dinther. 

Zwemschool 't Geburgt

AA-Brugstraat 4

5473 GG Heeswijk Dinther

Prijs €50,- voor 10 lessen (inclusief badmuts dat verplicht is).
Mail direct

Mail direct naar Zwemschool 't Geburgt

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

10x Leuke museum uitjes voor kinderen in en rond Den Bosch

Wat zijn er ontzettend veel leuke musea voor kinderen in onze regio! Wil je naar een kindervriendelijk museum met het gezin, dan vind je hieronder zeker een tof museum in de buurt!

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief