
Jeugd Vakantie Vreugd!
Voor alle jeugd uit Drunen wordt de zomervakantie afgesloten met een groot Zomerfeest!
In de laatste week van de schoolvakantie is Drunen het podium is voor Jeugd Vakantie Vreugd.
Er ligt weer een propvol programma met plezier en vermaak klaar voor alle basisschoolkinderen uit Drunen en omstreken.
Ook dit jaar komt er weer een programmaboekje uit met een overzicht van alle leuke oude én nieuwe activiteiten waar je met leeftijdsgenootjes van 4-12 jaar aan kan deelnemen. Je hebt enkel een (online) inschrijving en vervoer nodig, de rest regelen wij.
Elk jaar begint de voorpret met de bekendmaking van het programma, waarin onder andere de nieuwe activiteiten gepresenteerd worden. Dit jaar mogen de jongste deelnemers van 4 en 5 jaar met sommige activiteiten zelfs helemaal gratis meedoen! Meer informatie hierover is terug te vinden op onze website.
Het programmaboekje zal eind mei online staan. Klik op de roze button!
Jeugd Vakantie Vreugd Drunen
Raadhuisplein 1
5151 JH Drunen
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:

12x de leukste uitje voor het hele gezin, deze zomervakantie!
Yes, het is zomervakantie! Ontdek de leukste uitjes deze zomer voor jouw en je gezin. Van leuke workshops tot mooie voorstellingen. Van leuke stoere uitjes tot fijne rustige activiteiten. Genoeg inspiratie in de omgeving van den Bosch en iets verder.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!