Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jeugd Vakantie Vreugd!

Voor alle jeugd uit Drunen wordt de zomervakantie afgesloten met een groot Zomerfeest!

In de laatste week van de schoolvakantie is Drunen het podium is voor Jeugd Vakantie Vreugd.

Er ligt weer een propvol programma met plezier en vermaak klaar voor alle basisschoolkinderen uit Drunen en omstreken.

Ook dit jaar komt er weer een programmaboekje uit met een overzicht van alle leuke oude én nieuwe activiteiten waar je met leeftijdsgenootjes van 4-12 jaar aan kan deelnemen. Je hebt enkel een (online) inschrijving en vervoer nodig, de rest regelen wij.

Elk jaar begint de voorpret met de bekendmaking van het programma, waarin onder andere de nieuwe activiteiten gepresenteerd worden. Dit jaar mogen de jongste deelnemers van 4 en 5 jaar met sommige activiteiten zelfs helemaal gratis meedoen! Meer informatie hierover is terug te vinden op onze website.

Het programmaboekje zal eind mei online staan. Klik op de roze button!

Jeugd Vakantie Vreugd Drunen

Raadhuisplein 1

5151 JH Drunen

Mail direct

Mail direct naar Jeugd Vakantie Vreugd Drunen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch

Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:

12x de leukste uitje voor het hele gezin, deze zomervakantie!

Yes, het is zomervakantie! Ontdek de leukste uitjes deze zomer voor jouw en je gezin. Van leuke workshops tot mooie voorstellingen. Van leuke stoere uitjes tot fijne rustige activiteiten. Genoeg inspiratie in de omgeving van den Bosch en iets verder.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

5x Blotevoetenpad in de buurt van Den Bosch!

Heerlijk met je blotevoeten over de blotevoetenpaden struinen! Voel de verschillende ondergronden tussen je tenen, durf jij het aan? Superleuk uitje voor kinderen. Ontdek alle blotevoetenbanden in de omgeving van Den Bosch!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief