Zumba Kids 7-11 jr
Plezier, Fitheid en Vrienden: dat is dansles bij Latin Soul Dance in Den Haag. Wat een energie!
Ben jij dol op dansen? Ga je graag vol energie en plezier aan de slag? Dan zijn de Zumba® Kids-lessen van Latin Soul Dance echt wat voor jou!
Elke woensdagmiddag om 5pm Waldeck Pyrtmontkade 115 Den Haag. Ook als kinderfeestje of schoolactiviteit op aanvraag te boeken!
Zumba® Kids-lessen draaien helemaal om plezier en energieke activiteiten. In tegenstelling tot traditionele danslessen, ligt de nadruk niet op het perfectioneren van choreografieën voor een optreden. Bij Latin Soul Dance leer je nieuwe basisdansbewegingen via speelse en gemakkelijk te volgen routines, die dans, spelletjes en leuke activiteiten combineren.
Elke sessie is een mix van dans, plezier en culturele ontdekking. Ondertussen maken de kids kennis met verschillende ritmes en dansstijlen van over de hele wereld, tof!
De Zumba® Kids-lessen zijn speciaal ontworpen voor dansliefhebbers van 7-11 jaar. Een fantastische manier om in beweging te komen, vrienden te maken en vooral veel plezier te hebben. En dat allemaal terwijl je lekker actief bent!
Wacht niet langer, meld je aan en beleef het plezier van Zumba® Kids! Tip: ook te boeken als kinderfeestje.
Klik voor meer informatie op de roze button.
Tip: Binnenkort een jarige thuis? Wij hebben de leukste kinderpartijtjes in regio Den Haag voor je verzameld.
Latin Soul Dance
Waldeck Pyrmontkade 115
2518 JR Den Haag
Openingstijden
Zie website (via roze button)Prijs
Zie website (via roze button). Flexibel, betaal per class of per maand.Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
The Sand Company zeezwemmen
Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!
Theaterschool Rabarber
Rabarber: waar elk kind zich leert uitdrukken, zelfvertrouwen krijgt en vooral veel plezier beleeft!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!
Mauritshuis vol vogels!
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.
Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee
Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips