Restaurant Milú
Heerlijk uit eten met het hele gezin doe je met het fijne kindermenu van Milú.
Fijn uit eten met kids in Den Haag? Dat kan bij Bar & Restaurant Milú! Iedereen is hier welkom: liefhebbers van vis, vlees en vegetarisch eten. Ze serveren een internationale en fushion keuken, er staat dus voor ieder wat wils op de menukaart.
Ook aan de kids is gedacht, speciaal voor hen is er een leuk kindermenu. Met onder andere een flatbread pizza en poffertjes. Maar je kan ook kiezen voor kipstukjes of een burgertje met frietjes & snoepgroenten. Voor de lunch is er ook gewoon een kaastosti of boterham met beleg. Natuurlijk kunnen de kids ook een lekker toetje kiezen! Extra leuk: het kindermenu is ook een kleurplaat, de kids hoeven zich hier dus niet te vervelen.
Als het mooi weer is kun je bij Milú ook fijn buiten zitten op het leuke terras.
Bij Milú kun je echt heel lekker eten, dus ga snel naar de website (via roze button) om een tafeltje te reserveren!
Tip: Wij verzamelen keer op keer de leukste uitjes met kinderen in en om Den Haag voor je!
Milu
Driehoekjes 15
2513 AZ Den Haag
Openingstijden
Check de website (via roze button) voor openingstijden & reserverenPrijs
Check de website voor het menuToon op kaart
Meer inspiratie
BijEssie kidscafé Delft
BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!
Hart Beach Surfrestaurant
Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!
Eetcafé Zout
Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!