Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kleuterbios Kinepolis Mall

De leukste filmochtend voor de allerjongste filmhelden bij Kinepolis Leidschendam in The Mall.

Speciaal voor de allerkleinste bezoekers wordt er iedere zondag een Kleuterbios georganiseerd. De hele bioscoopbeleving is ingericht op de jonge bezoeker; het geluid wordt ietsje gedempt en het zaallicht blijft gedeeltelijk aan. Een superleuk uitje!

Ook krijgen de kinderen na afloop een echt filmdiploma mee naar huis. Dit wordt een filmbezoek om nooit meer te vergeten!

Klik op de roze button om te zien welke film er nu draait in de Kleuterbios en geniet van jullie (eerste) filmuitje samen.

Tip: Jarig? Vier je verjaardag dan in de bioscoop met een kinderfeestje!

Kinepolis Leidschendam

Kornoelje 112/113

2262 AC Leidschendam

Openingstijden zie website via roze button
Prijs zie website via roze button
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam

Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!

Betovering bij Amare

Festival De Betovering beleef je deze herfstvakantie ook bij Amare! Kies nu jouw voorstelling.

Kinderboekenweek in de bieb: Vol avontuur

Ontdek spannende boeken en doe mee aan creatieve activiteiten in de Haagse bibliotheken.

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Spannend veilen en varen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kan je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Oktober is feestmaand voor kids in de bieb!

Ga op schattenjacht, ontmoet kabouters en help Woeste Willem. De Oktober feestmaand voor kids van Bibliotheek Den Haag staat hélemaal in het teken van avontuur. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief