Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lammetjes bij ’t Geertje

Lammetjes bij Boerderij 't Geertje! Kom je ook een flesje melk geven en knuffelen?

Zodra er geiten lammetjes bij ’t Geertje zijn geboren, mag jij ze een flesje geven! Nog geen kleintjes? Dan kun je de grote geitenvoeren.

Houd er in het begin wel rekening mee dat de lammetjes nog klein zijn en niet met heel veel. Dit betekent dat er elke dag verschillende pauzes ingelast worden zodat de lammetjes even rust hebben. Voorzichtig knuffelen kan natuurlijk altijd! Elke dag kun je vanaf 11.00 uur de melkflesjes kopen.

Het is daarnaast ook belangrijk dat papa’s en mama’s hun kinderen begeleiden met het knuffelen en melk geven aan de geitjes. Op deze manier leren kinderen goed om te gaan met de dieren en blijft het voor de dieren ook leuk.

Een flesje voor een geitenlammetje kost € 1,50 en een bakje bix voor de geiten € 1. Voor € 1,50 kunnen kinderen onder begeleiding een ritje maken op een pony. Het paardje loopt elke dag vanaf 11.00 uur.

Ook leuk bij boerderij ’t Geertje zijn de supertoffe wandelpaden.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Tip: ben je bijna jarig? Geef ook eens een kinderfeestje bij ’t Geertje!

Boerderij 't Geertje

Geerweg 7

2381 LT Zoeterwoude

Openingstijden zie website
Prijs € 1,50 voor een flesje, € 1 voor een bakje bix, € 1,50 voor een ponyritje.
Mail direct

Mail direct naar Boerderij 't Geertje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Informatiecentrum Binnenhof Renovatie

Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.

Hart Beach Family Surf

Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Uitgelicht

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).