Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Met een gids door Achterbos

Met Staatsbosbeheer de geschiedenis en natuur ontdekken van het Achterbos in de Duivenvoordse polder.

De geschiedenis van het Achterbos in de Duivenvoordse en Veenzijdse polder gaat eeuwen terug. Benieuwd welke sporen uit het verleden je er kunt ontdekken? Wandel dan mee met de gids van Staatsbosbeheer. Hij vertelt je er onderweg alles over.

Leeftijd:Vanaf 8 jaar
Duur:2 uur

Praktisch:
Niet geschikt voor mindervaliden en kinderwagens, vanwege de drassige paden
Denk aan een verrekijker, waterdicht schoeisel en kleding die muggen kan weren
De hond mag aangelijnd mee

Je start bij de ingang van het Achterbos aan de Oude Veenweg, Leidschendam. Parkeren bij begraafplaats Noorthey. Dan met het tunneltje onder de spoorlijn door en 100 meter verder aan de linkerhand is de ingang.

Klik door via de roze webbutton op deze pagina om een excursie te reserveren.

Staatsbosbeheer Zuid Holland

Openingstijden zie website voor data en tijden
Prijs Prijs:€ 5.00
Kind t/m 12 jaar:€ 2.50
Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer Zuid Holland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Den Haag

Meer inspiratie

Sir Winston Fun & Games

Kom deze kerstvakantie plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!

Bounce Valley springt eruit

Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!

Filmhuis Den Haag

Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.

Madurodam: het perfecte winteruitje

Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!
Reserveer

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.