
Skate lessen
Bij Skatepark Sweatshop kan je terecht voor toffe skatelessen van de beste meesters!
Bij SkatePark Sweatshop boek je je skatelessen voor €10 per keer met de tofste meesters:
Meester Bruno (links) heeft meer dan 5 jaar ervaring met het geven van Skateboard lessen op alle niveau’s. De lessen van Bruno zijn altijd een groot feest. Naast een gezonde dosis humor is Bruno zeer gedreven om iedereen op een prettige manier te leren Skateboarden. Of het om een eerste kennis making gaat of om het finetunen van je Skate skills, Bruno helpt je graag op weg.
Meester Marijn (midden) is naast een gediplomeerd sportinstructeur voornamelijk werkzaam als Skateboard leraar. Meester Marijn geeft al ruim 7 jaar Skate les. Zelden zal je iemand met zoveel geduld en kalmte tegenkomen als meester Marijn, die tegelijkertijd vol passie van A tot Z zijn Skate lessen geeft. Een les met Marijn is een gegarandeerd succes.
Meester Jan Willem (rechts) geeft al ruim 9 jaar Skateboard les en is de laatste jaren full time aan de slag als Skateboard leraar in Skatepark Sweatshop. Jan Willen geeft les op diverse basis scholen, buiten locaties in Den Haag en omstreken. De interactie, enthousiasme en gedrevenheid van meester Jan Willem heeft al honderden kinderen gemotiveerd om fanatiek te gaan Skateboarden “met plezier”.Skate lessen :
Schema:
Maandag:
17.30-19.30 Skateboard talenten training (niveau 4)
Dinsdag:
18.00-20.00 Les voor volwasenen 1 uur les 1 uur vrij (alle Niveau’s)
Woensdag:
16.00-17.00 les voor beginners (niveau 1+2)
17.00-18.00 les voor gevorderden (niveau 3+4)
Course in English:
Every even week on Wednesdays 17.00-18.00 (all ages)
Zaterdag :
11.00-12.00 les niveau 1
12.00-13.00 les niveau 2
Zondag :
10.00-12.00 introductie les
10.00-11.00 les niveau 1 +2
11.00-12.00 les niveau 3
Alle Skate lessen € 10,- per les, boek via de roze webbutton op deze pagina.
Skatepark Sweatshop
Binckhorstlaan 271
DenHaag
Openingstijden
zie schemaPrijs
€10 per lesToon op kaart
Meer inspiratie


Hart Beach surf- en skatelessen
Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Zomerschool Hoftheater
Leer spelen, zingen en dansen of ontwikkel je verder tijdens deze lessenreeks van het Haagse hoftheater!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!