
Zwemschool Max
Leer zwemmen als een vis met de zwemlessen van Zwemschool Max!
Ben jij op zoek naar een plek waar je veel persoonlijke aandacht krijgt tijdens de zwemles en leert zwemmen als een vis? Dan zit je bij Zwemschool Max in Den Haag wel goed!
Zwemlessen bij Zwemschool Max worden gegeven volgens het lesplan van het officiële zwem ABC. De indeling bestaat uit de groepen: watervrij (Mini Max), elementair zwemmen (Basic Max), voorbereidend zwemmen (Junior Max), niveau A, niveau B en niveau C.
De lessen duren 45 minuten en worden in kleine groepjes van 4 á 5 kinderen gegeven, dus lekker veel aandacht!
Zwemschool Max is onderdeel van Max Health Club en heeft een modern zwembad van 1.35 meter diep. Jonge kinderen kunnen hier niet staan en leren vanaf de eerste dag drijven en zichzelf redden. Er wordt bij Zwemschool Max zo min mogelijk met drijfmiddelen gewerkt (kurkjes). Wel zullen de lesgevers bij Zwemschool Max soms hulpmiddelen gebruiken (flexibeam) om een zwemslag te verbeteren of een kind meer houvast te geven.
Ben je wel benieuwd en wil je het eerst graag proberen? Geef je dan eerst op voor een proefles. Laat papa of mama je gegevens invullen en dan kom je op de wachtlijst voor de proefles!
Ook fijn voor papa en mama, ze kunnen altijd de vorderingen van jou zweminspanningen inzien door middel van het Zwemscore Module™ volgsysteem.
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!
Zwemschool Max
Klatteweg 109
2597 KA Den Haag
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag:15.30 - 18.00 uur
Zaterdag en zondag gesloten
Prijs
Neem contact op voor de kosten met zwemschool@maxhealthclub.nl of 070-3549328Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Proef de geschiedenis op het Binnenhof
Zin in een herfstvakantie vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie? In Den Haag ontdek je alles over 800 jaar eten en drinken in het hart van onze democratie. Van middeleeuwse banketten tot moderne snacks — dit uitje is om te smullen!
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!