Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Bongaard

Kom genieten op het terras of gezellig in de theetuin, met ontbijt, lunch of high tea bij de Bongaard!

Bij de Bongaard kun je lunchen met lekkere broodjes, panini’s en nog veel meer, of heerlijk wakker worden met een uitgebreid ontbijt!

Je kunt ook gezellig een middagje genieten van een uitgebreide high tea met verschillende geurende theepotten en diverse hapjes.

Zo wordt eten een echt feestje!

Klik op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: binnenkort jarig? Vier een leuk kinderfeestje in Den Haag!

De Bongaard

Hoofdstraat 63A

2678 CG De Lier

Openingstijden Dinsdag t/m zaterdag: 09.00 - 17.00 uur
Prijs Zie website voor menukaart
Mail direct

Mail direct naar De Bongaard

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuwsbrief tips Den Haag!

Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!

BijEssie kidscafé Delft

BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!

Eetcafé Zout

Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!

Hart Beach Surfrestaurant

Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!

Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!

Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.