Paviljoen de Zweth
Ontspanning en vertier in de polder bij paviljoen De Zweth in Kwintsheul!
Ook een leuke locatie om lekker actief bezig te zijn is paviljoen De Zweth in Kwintsheul.
Hier kan je midgetgolfen, kanoën, fluisterbootje huren en e-Chopper huren. Er is zelfs een binnenspeeltuin en trampoline. Daarnaast kan je er een eenvoudig hapje eten. De Zweth is goed te bereiken met de fiets vanuit bijvoorbeeld Rijswijk en met de boot.
Het is mogelijk om met de auto te gaan, maar hou wel rekening met een beperkte parkeergelegenheid.
Klik voor meer informatie op de roze button.
Tip: wil je weten wat er nog meer te doen is in en om Den Haag? Kijk ook eens bij onze categorie uitagenda.
Paviljoen De Zweth
Zwet 1
2295 KZ Kwintsheul
Openingstijden
Van maart t/m oktober geopend, klik voor actuele tijden op de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Beleef het Binnenhof als nooit tevoren
Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.
Onderwateravontuur op Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren
Grand Prix Trofeeën bij Royal Delft
Een leuk uitje voor jonge racefans én creatieve kids bij Royal Delft in de herfstvakantie.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2026/2027
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!