
Paviljoen de Zweth
Ontspanning en vertier in de polder bij paviljoen De Zweth in Kwintsheul!
Ook een leuke locatie om lekker actief bezig te zijn is paviljoen De Zweth in Kwintsheul.
Hier kan je midgetgolfen, kanoën, fluisterbootje huren en e-Chopper huren. Er is zelfs een binnenspeeltuin en trampoline. Daarnaast kan je er een eenvoudig hapje eten. De Zweth is goed te bereiken met de fiets vanuit bijvoorbeeld Rijswijk en met de boot.
Het is mogelijk om met de auto te gaan, maar hou wel rekening met een beperkte parkeergelegenheid.
Klik voor meer informatie op de roze button.
Tip: wil je weten wat er nog meer te doen is in en om Den Haag? Kijk ook eens bij onze categorie uitagenda.
Paviljoen De Zweth
Zwet 1
2295 KZ Kwintsheul
Openingstijden
Van maart t/m oktober geopend, klik voor actuele tijden op de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


Bezoek de Tweede Kamer in de meivakantie!
Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.
Meivakantie bij Filmhuis Den Haag
In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?
Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.