
Paviljoen de Zweth
Ontspanning en vertier in de polder bij paviljoen De Zweth in Kwintsheul!
Ook een leuke locatie om lekker actief bezig te zijn is paviljoen De Zweth in Kwintsheul.
Hier kan je midgetgolfen, kanoën, fluisterbootje huren en e-Chopper huren. Er is zelfs een binnenspeeltuin en trampoline. Daarnaast kan je er een eenvoudig hapje eten. De Zweth is goed te bereiken met de fiets vanuit bijvoorbeeld Rijswijk en met de boot.
Het is mogelijk om met de auto te gaan, maar hou wel rekening met een beperkte parkeergelegenheid.
Klik voor meer informatie op de roze button.
Tip: wil je weten wat er nog meer te doen is in en om Den Haag? Kijk ook eens bij onze categorie uitagenda.
Paviljoen De Zweth
Zwet 1
2295 KZ Kwintsheul
Openingstijden
Van maart t/m oktober geopend, klik voor actuele tijden op de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen
Storm Aquapark!
Supergaaf waterpretpark bij Vlietland, waar je ook kunt suppen, genieten op het terras en nog veel meer!
Aanbeveling
Zomerbieb | Bibliotheek Den Haag
Vier de zomer met boeken, workshops en gratis activiteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!