
Paviljoen de Zweth
Ontspanning en vertier in de polder bij paviljoen De Zweth in Kwintsheul!
Ook een leuke locatie om lekker actief bezig te zijn is paviljoen De Zweth in Kwintsheul.
Hier kan je midgetgolfen, kanoën, fluisterbootje huren en e-Chopper huren. Er is zelfs een binnenspeeltuin en trampoline. Daarnaast kan je er een eenvoudig hapje eten. De Zweth is goed te bereiken met de fiets vanuit bijvoorbeeld Rijswijk en met de boot.
Het is mogelijk om met de auto te gaan, maar hou wel rekening met een beperkte parkeergelegenheid.
Klik voor meer informatie op de roze button.
Tip: wil je weten wat er nog meer te doen is in en om Den Haag? Kijk ook eens bij onze categorie uitagenda.
Paviljoen De Zweth
Zwet 1
2295 KZ Kwintsheul
Openingstijden
Van maart t/m oktober geopend, klik voor actuele tijden op de roze button.Toon op kaart
Meer inspiratie


LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen
Bouw, Speel & Leer! LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen is de ultieme indoor LEGO® speelplek.
Bibliotheek Den Haag
Wist je dat kinderen tot 18 jaar gratis lid zijn? Maak je kind ook gratis lid!
Museon-Omniversum
Museon-Omniversum. Een wereld vol verwondering voor het hele gezin !Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!
Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!