MingleMush
Naast Centraal Station vind je MingleMush, waar je leuke dingen kunt doen én lekker kunt eten & drinken!
Spreek met vriendjes en vriendinnetjes af, geniet van lekker eten en kom leuke activiteiten doen!
Je kunt hier ook rustig een boek lezen of gezellig een dansje doen. En er zijn 15 food stands met heerlijk eten!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: neem ook eens een kijkje in onze uitagenda, voor de leukste activiteiten in Den Haag!
Tip: iedere maand is er bij Mingle Mush 2 keer Mingle for Kids; kom knutselen, film kijken, stoepkrijten en meer!
Mingle Mush
Anna van Buerenplein 712
2595 DK Den Haag
Openingstijden
Drinkenmaandag t/m vrijdag: 10.00 - 23.00 uur
zaterdag: 12.00 - 23.00 uur
zondag: 12.00 - 21.00 uur
Eten
maandag t/m zaterdag: 12.00 - 21.00 uur
zondag: 12.00 - 20.00 uur
Prijs
Zie website
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie
Eetcafé Zout
Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!
BijEssie kidscafé Delft
BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!
Nieuwsbrief tips Den Haag!
Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!