
Kijkduin Strandhuisjes
Een heerlijk weekendje of (mid)week uitwaaien op het strand met het hele gezin!
Het perfecte vakantiegevoel kun je beleven in één van de strandhuisjes op het Zuiderstrand, ter hoogte van Kijkduin! De huisjes bieden een luxe slaapplaats, en volop genot van de zon, zee en het strand.
In de omgeving is van alles te beleven, zoals een uitstapje naar Den Haag of Scheveningen. En wat is er nou leuker dan slapen op het strand? Elke ochtend wordt je wakker met het mooiste uitzicht, en je kunt meteen de zee in. Of natuurlijk een wandeling maken als het wat kouder is!
Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: Maak je vakantie compleet met een leuk kidsproof uitje! Kijk in onze uitagenda wat er allemaal te doen is in de regio Den Haag!
Kijkduin Strandhuisjes
Machiel Vrijenhoeklaan
2554 ZZ Den Haag
Openingstijden
Je kunt kiezen voor een weekend, midweek of week (of langer)Prijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info over de kosten!Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Museon-Omniversum
Vier de meivakantie bij Museon-Omniversum met elke dag iets bijzonders: van Barbie tot fossielen!
Meivakantie bij Filmhuis Den Haag
In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?
Moordspel in de Gevangenpoort
Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!