Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje Delft

Vier je partijtje op Kinderboerderij Tanthof en kies voor een timmer- of boerderijfeestje. Leuk joh!

Op Kinderboerderij en Waterspeeltuin Tanthof kun je je super vermaken. 

Maar wist je dat je er ook je kinderfeestje kunt vieren? 
Je kunt kiezen uit meerdere feestjes, met verschillende thema’s. Ga voor een verjaardag met een gezellige beestenboel en plezier samen met je vriendjes en vriendinnetjes.

De thema’s voor jouw kinderpartijtje in Delft ontdekken? Klik op de roze button en reserveer nu jouw feestje!

Tip: nog meer leuke ideeën voor je partijtje vind je in onze categorie Kinderfeestjes!

Kinderboerderij Tanthof

Kalfjeslaan

2623 Delft

Openingstijden 1 oktober tot 1 mei 
di 10.00-15.00 uur
wo t/m zo 10.00 tot 16.30

1 mei tot 1 oktober
di t/m zo 10.00 tot 17.30 uur
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij Tanthof

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

FunZone Delft partijtje

Nodig je beste vriendjes en vriendinnetjes uit voor je partijtje bij FunZone in Delft!

Freerunfeestje Zoetermeer

Vier een spectaculair freerun-kinderfeestje met Parkour Disciplines! Op een binnen- of buitenlocatie.

Ren4Sport kinderfeestjes

Bubbel voetbal, dansen of Archery tag tijdens een kinderfeestje met Ren4Sport! Actief en uitdagend!

Sir Winston Fun & Games feestje

Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Reserveer

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!

Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief