Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kunst & Kids Café

Ontmoeten, onthaasten en ontdekken, samen met je kleine uk. Dat kan bij het Kunst & Kids Café!

In het Kunst & Kids Café ontmoet je andere ouders met kinderen van 0 tot 4 jaar. Terwijl de kids verschillende kunstvormen ontdekken en fijn samen spelen kan jij genieten van kop koffie of thee en wat lekkers. Dat is nog eens fijn onthaasten!

Het Kunst & Kids Café werkt samen met inloopcafé Dichterbij. Onder schooltijd kun je gezellig langskomen met je kinderen van 0-4 jaar tegen een vergoeding van € 2,50.

Je kan samen met je kindje meedoen met leuke lesjes in het Kunst & Kids Café, zoals peutertheater, muziek op schoot of ouder- en kindyoga. En soms zijn er ook lesjes speciaal voor ouders, zoals pilates of haken. Je mag bij deze lessen je kindje altijd meenemen! De lesjes worden gegeven door professionals uit de buurt. Ook worden er regelmatig andere activiteiten en evenementen georganiseerd.

Babyvoeding mag je meenemen, maar andere consumpties niet. Voor de kleintjes zijn er lekkere & gezonde tussendoortjes te koop en voor de ouders heb je een heerlijk koffie- en theemenu.

Ook fijn: de kinderkapper komt regelmatig op bezoek!

Een gedetailleerd programma van de verschillende activiteiten en kunstlesjes vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button.

Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief.

Kunst & Kids Café

Azaleaplein 2

2565 CE Den Haag

Openingstijden Di 10:00 - 13:00 uur
Wo 08:30 - 13:00 uur
Vr 08:30 - 13:00 uur
Ma, do, za en zo gesloten
Prijs toegangsprijs € 2,50
Mail direct

Mail direct naar Kunst & Kids Café

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomerschool Hoftheater

Leer spelen, zingen en dansen of ontwikkel je verder tijdens deze lessenreeks van het Haagse hoftheater!

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer

Peutergym bij Ren4Sport

Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.

Hart Beach surf- en skatelessen

Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief