Kunst & Kids Café
Ontmoeten, onthaasten en ontdekken, samen met je kleine uk. Dat kan bij het Kunst & Kids Café!
In het Kunst & Kids Café ontmoet je andere ouders met kinderen van 0 tot 4 jaar. Terwijl de kids verschillende kunstvormen ontdekken en fijn samen spelen kan jij genieten van kop koffie of thee en wat lekkers. Dat is nog eens fijn onthaasten!
Het Kunst & Kids Café werkt samen met inloopcafé Dichterbij. Onder schooltijd kun je gezellig langskomen met je kinderen van 0-4 jaar tegen een vergoeding van € 2,50.
Je kan samen met je kindje meedoen met leuke lesjes in het Kunst & Kids Café, zoals peutertheater, muziek op schoot of ouder- en kindyoga. En soms zijn er ook lesjes speciaal voor ouders, zoals pilates of haken. Je mag bij deze lessen je kindje altijd meenemen! De lesjes worden gegeven door professionals uit de buurt. Ook worden er regelmatig andere activiteiten en evenementen georganiseerd.
Babyvoeding mag je meenemen, maar andere consumpties niet. Voor de kleintjes zijn er lekkere & gezonde tussendoortjes te koop en voor de ouders heb je een heerlijk koffie- en theemenu.
Ook fijn: de kinderkapper komt regelmatig op bezoek!
Een gedetailleerd programma van de verschillende activiteiten en kunstlesjes vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief.
Kunst & Kids Café
Azaleaplein 2
2565 CE Den Haag
Openingstijden
Di 10:00 - 13:00 uurWo 08:30 - 13:00 uur
Vr 08:30 - 13:00 uur
Ma, do, za en zo gesloten
Prijs
toegangsprijs € 2,50Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
The Residents Stadsorkest
Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!
Peutergym bij Ren4Sport
Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.
Proefles theater
Wil jij een uurtje theater uitproberen bij Theaterschool Rabarber? Dat kan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!
Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!