
Het Prinsenbos Naaldwijk
Spelen en genieten aan het heerlijke strandje aan de recreatieplas en in het bos!
Het Prinsenbos is een recreatiegebied in Naaldwijk. Het bestaat voor het grootste gedeelte uit een plas met een dunne rand loofbos. In het recreatiegebied vind je natuur, sport en ontspanning. Het Prinsenbos heeft ook nog een fijne wandelroute.
Aan de recreatieplas van Het Prinsenbos kan er heerlijk gespeeld worden. Bij de plas staan speeltoestellen en in het bos kan je van alles leren over bloemen en planten. Er is namelijk een kruidentuin, een vogelscherm en een vlindertuin.
Neem je kleedje mee, ga lekker picknicken en zwem fijn in de plas!
En heb je zin om je hond mee te nemen? Dat kan, er is een speciaal hondenstrandje.
Tip: Meer ideeën opdoen voor leuke strandjes in jouw regio? We hebben ze voor je op een rijtje gezet!
Het Prinsenbos
Grote Achterweg 15a
2671 LR Naaldwijk
Openingstijden
Gehele jaar geopend.Toon op kaart
Meer inspiratie


Moordspel in de Gevangenpoort
Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!
Familiemaand in het Rijksmuseum
Welke route kiezen jullie? Ga mee naar de 17e eeuw en ontdek wat voor reizigers jullie zijn!
Kinderfilms en programma bij Kinepolis Mall of the Netherlands
Kidsweekend en Kleuterbios bij Kinepolis Leidschendam. Dit zijn de leukste kinderfilms nu!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Proef de geschiedenis op het Binnenhof
Zin in een herfstvakantie vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie? In Den Haag ontdek je alles over 800 jaar eten en drinken in het hart van onze democratie. Van middeleeuwse banketten tot moderne snacks — dit uitje is om te smullen!
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!