Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderaudiotour

Het vredespaleis heeft een nieuwe kinderaudiotour! Doe jij 'm mee?

Laat je door broer en zus Maarten & Irene meenemen in de wereld van vrede en recht met de nieuwe kinderaudiotour in het Visitors Centre van het Vredespaleis. Ontdek samen hoe je rekening met elkaar kunt houden en hoe een ruzie tussen personen of tussen landen kan worden opgelost. Ook Maarten en Irene zelf moeten soms hun best doen om de vrede te bewaren…

 

De kinderaudiotour maakt de tentoonstelling in het Visitors Centre toegankelijk voor kinderen van 8-12 jaar. In begrijpelijke taal worden de soms, best confronterende beelden die op volwassenen gericht zijn, uitgelegd. Met een koptelefoon en apparaatje waarmee je de buttons op de panelen kunt activeren, loop je op je eigen tempo langs de interessante tentoonstelling.

Stel, je hebt een boomhut in de tuin en op een dag zit je zus met haar vriendinnen in jouw hut. Wat zou je doen? In het Vredespaleis in Den Haag lossen rechters dit soort problemen op, maar dan tussen landen. Dagelijks werken zij aan vrede en aan het voorkomen van oorlog.

Er worden af en toe ook rondleidingen door het Paleis speciaal voor kinderen georganiseerd. Dit is tegen betaling, klik voor meer informatie over de rondleidingen op de roze button.

De audiotour is voor kinderen gratis te doen via je eigen mobiele telefoon wanneer het Visitors Centre van het Vredespaleis open is. Check voor tijden en meer info de roze button.

Tip: Den Haag heeft naast leuke uitjes ook heel veel toffe sportclubs, dansscholen, muziekscholen, ateliers en meer! Wat wordt jouw nieuwe favoriete hobby?

Vredespaleis

Carnegieplein 2

2517 KJ Den Haag

Openingstijden Woensdag t/m zondag
12-17 uur
Prijs Gratis audiotour, rondleiding tegen betaling
Mail direct

Mail direct naar Vredespaleis

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Aanbeveling

Zomerbieb | Bibliotheek Den Haag

Vier de zomer met boeken, workshops en gratis activiteiten!

Moordspel in de Gevangenpoort

Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!

GPS fotospeurtocht

Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen

Bounce Valley springt eruit

Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Top 10 zomerboeken voor kinderen uit de Zomerbieb

De leukste verhalen voor op het strand, in de auto of gewoon lekker thuis op de bank: met deze zomerboeken van de Bibliotheek Den Haag hoeft niemand zich te vervelen. Duik in grappige, spannende of magische werelden en geniet van een zomer vol leesplezier!

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!

Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief