
Oma Toos
Bij Oma Toos eet je zoals je vroeger bij je oma at. Pannenkoeken, poffertjes, stamppotten en meer!
Oma Toos is een oer-Hollands concept waar je kunt genieten van grootmoeders gerechten zoals pannenkoeken, poffertjes en Oud Hollandse gerechten.
Denk daarbij aan bijvoorbeeld stamppotten, stoofschotels en de hollandse rijsttafel met o.a. kapucijners, speklap, saucijs en gebakken uien. Maar ook een broodje bal ontbreekt niet op de kaart.
Gelegen aan de Scheveningse haven heb je een fijn uitzicht. Zeker een bezoekje waard!
Meer informatie over het concept en het menu vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: nog meer fijne eetadressen met kids vind je in onze categorie Uit Eten.
Oma Toos
Dr. Lelykade 3r
2583 CL Den Haag
Openingstijden
Dagelijks van 10.00 tot 22.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 10 zomerboeken voor kinderen uit de Zomerbieb
De leukste verhalen voor op het strand, in de auto of gewoon lekker thuis op de bank: met deze zomerboeken van de Bibliotheek Den Haag hoeft niemand zich te vervelen. Duik in grappige, spannende of magische werelden en geniet van een zomer vol leesplezier!
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!
Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.