Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerderij Schildershoeve

Gezellige en leerzame stadsboerderij waar je tijdens een bezoek heel goed kunt helpen. Kom eens langs!

Midden in de Haagse Schilderswijk vind je stadsboerderij Schildershoeve. Een gezellige en leerzame boerderij waar je kun zien wat er dagelijks op een boerderij gebeurt. En natuurlijk kun je heel goed helpen!

Zo mogen de dieren in de weide geborsteld worden. Is er genoeg poep te harken en te scheppen. Mogen de konijnen en de cavia’s geaaid en geknuffeld worden in de knuffelhoek. En mag je helpen bij het voeren van de dieren.

Kom gerust eens kijken! Meer informatie over deze boerderij vind je via de roze button.

Tip: er worden regelmatig leuke activiteiten georganiseerd op de Haagse Stadsboerderijen. Je vindt ze in de Uitagenda!

Stadsboerderij Schildershoeve

Teniersplantsoen 83

2526 MS Den Haag

Openingstijden De boerderij is geopend van dinsdag tot en met zondag van 9.00 tot 17.00 uur.
De knuffelhoek is geopend van dinsdag tot en met zondag van 11.00 tot 11.30 uur en van 14.30 tot 15.30 uur.
Helpen bij het voeren van de dieren kan om 15.30 uur.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Beleef de herfst in Madurodam

Beleef volop avonturen in Madurodam! Attractiepark voor het hele gezin, activiteiten binnen en buiten.
Reserveer

Festival De Betovering bij HNT

In de herfstvakantie geniet je van heel veel voorstelling bij HNT tijdens Festival de Betovering!

Herfstvakantie bij het Rijksmuseum van Oudheden

Ontdek monsters, knutsel Egyptische sieraden en bewonder unieke schatten uit het oude Egypte!

Moordspel in de Gevangenpoort

Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Proef de geschiedenis op het Binnenhof

Zin in een herfstvakantie vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie? In Den Haag ontdek je alles over 800 jaar eten en drinken in het hart van onze democratie. Van middeleeuwse banketten tot moderne snacks — dit uitje is om te smullen!

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief