De Papaver
De Papaver is een duurzaamheidscentrum waar je met je kinderen superleuke groene activiteiten kunt doen!
Let op: wegens verbouwing gesloten t/m eind mei 2026
Leuke en leerzame natuuractiviteiten; daar zijn ze bij De Papaver in Delft in de Delftse Hout heel goed in!
Er is hier zoveel te zien, ontdekken en te beleven. Voor de kleintjes is een leuke speurtocht of kleurplaat natuurlijk al hartstikke leuk. Voor de grotere kids zijn er te gekke activiteitenpakketten.
Speel bijvoorbeeld samen natuurbingo of zwerfafval-bingo in de Delftse Hout. Geen gewone bingo met getalletjes, maar een kaart vol dingen die je in de natuur kunt vinden of met allerlei soorten afval. Krijg jij je kaart vol?
Meer van het water? Ga dan slootje vissen! De kinderen gaan op onderzoek uit in de sloot. Wat groeit er, wat zwemt er, hoe zien de diertjes er van dichtbij uit? Een tas boordevol ideeën en materialen om aan de slootkant aan de slag te gaan! Dit pakket is geschikt voor zowel jonge als oudere kinderen. Het meeste leven vind je van eind maart tot eind oktober.
Of maak je eigen knapzak en ga op een tocht door de Polder van Biesland en naar de Berg van Zegwaard. Kom je langs met jongere kinderen? Dan is het dierenvriendjespad perfect. Verder zijn er twee nieuwe vogelspeurtochten!
Je vindt De Papaver in de Delftse Hout, achter de IKEA Delft.
Ben je benieuwd wat je allemaal nog meer kunt doen en beleven bij De Papaver? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: wist je dat De Papaver regelmatig leuke activiteiten organiseert? Je vindt ze in onze Uitagenda.
Tip: bij De Papaver kun je ook superleuke partijtjes vieren!
De Papaver
Korftlaan 6
2616 LJ Delft
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag 9.30 - 17.00 uurZondag 13.30 - 16.30 uur
Zaterdag gesloten
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!
Bezoek de Tweede Kamer met een familierondleiding
Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos.
Meivakantie vol dieren
Ontdek Wild Asia en ga samen op ontdekkingstocht bij Museon-Omniversum met film en museumBlogs & inspiratie
Alle blogs
Mauritshuis vol vogels!
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.
Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee
Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!