
Dreams Surfschool Feestje
Vier je verjaardag met een strandfeestje en doe super coole activiteiten als kitevliegeren of surfen!
Dat je op het strand heel veel gave dingen kunt organiseren weten de mensen van Dreams Surfschool als geen ander.
Vier je partijtje op het strand en waai lekker uit.
Voor alle leeftijden is er een geschikte activiteit. Schatgraven voor de kleinste feestvierders (vanaf 5 jaar) en voor de grotere kids (vanaf 8 jaar) vliegeren. Hebben jij en je vriendjes en vriendinnetjes zwemdiploma’s A en B, dan kun je ook golfsurfen of bodyboarden kiezen.
Dat zo’n feestje super cool is zie je in dit filmpje.
Wil je meer weten over het vieren van je feestje bij Dreams Surfschool, klik dan even op de roze button.
Tip: Dreams Surfschool organiseert ook wekelijkse surflessen en in vakantieperiodes Surfcamps.
Tip: meer inspiratie nodig voor je partijtje? Kijk dan eens in onze categorie Kinderfeestjes voor heel veel ideeën!
Dreams Surfschool
Karel Doormanweg 23
2684 XG Ter Heijde
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Hart Beach kinderfeestjes
Beach Games, surfen, longboarden of Schatzoeken? Het kan bij Hart Beach, dé surfschool van Scheveningen!
Monkey Town Den Haag – De Uithof
Nieuwe Monkey Town locatie met grote klim- en speelstructuur, glijbanen, trampolines en ballenbak!
JUMP Freerun kinderfeestje
Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!