Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Werelds eten

Bij Van der Valk koken ze graag voor wereldse eters. Leer alles over het land van jouw gerecht!

De speciale kinderkaart bij Van der Valk Den Haag – Wassenaar staat boordevol lekkere gerechten en interessante weetjes.

De genoemde gerechten komen uit verschillende landen. En over die landen vind je meteen leuke feitjes. Wist je bijvoorbeeld dat Hawaï uit 137 vulkanische eilanden bestaat? Nou, dat zie je dus genoemd bij de Hawaï-burger.

De menukaart is gebaseerd op het boek ‘Wereldeters’. Vraag de ober gerust of je er even in mag kijken. Zie je daar nou nog veel meer lekkere dingen instaan? Dan kun je er bij de receptie meteen een kopen. Kun je thuis ook lekker werelds eten.

Wanneer je op de roze button klikt vind je meer informatie over het restaurant van dit hotel. Ook kun je gelijk een reservering maken.

Tip: wil je op de hoogte blijven van fijne restaurants, leuke activiteiten en coole winkels bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze Nieuwsbrief!

Tip: dol op koken en wil je al kokend je partijtje vieren? Kijk dan eens in de categorie Kinderfeestjes voor leuke ideeën. 

Van der Valk Hotel Den Haag - Wassenaar

Zijdeweg 54

2245 BZ Wassenaar

Openingstijden Maandag t/m zondag, 12.00 - 23.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Van der Valk Hotel Den Haag - Wassenaar

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

BijEssie kidscafé Delft

BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!

Hart Beach Surfrestaurant

Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!

Eetcafé Zout

Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!

Nieuwsbrief tips Den Haag!

Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen

Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.

Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips

Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.