Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zandspeeltuin Scheveningen

Zandspeeltuin Scheveningse bosjes. Misschien wel de leukste speeltuin van Den Haag. Picknickmand mee!

Ideaal voor kleintjes én hun ouders; de zandspeeltuin in de Scheveningse Bosjes. Kom zelf heerlijk tot rust aan een picknicktafel terwijl je kinderen zich uitleven in de zandspeeltuin. Je vindt op de grote zandvlakte veel verschillende speeltoestellen, klimbomen, schommels, zandgravers en een houten kasteel. 

Ook zijn er speeltoestellen met water: altijd goed! Er zit ook een klein skateboardpark aan vast. En er staat bij mooi weer meestal wel een ijswagen:-).

Hoe kom je er?
Neem tram 1 vanuit de stad richting Scheveningen halte Adriaan Goedkooplaan. Je kan er ook parkeren.

Omgeving
In de Scheveningse bosjes vind je veel momumenten, bos en ten noorden Madurodam. 

Tip: nog meer leuke speeltuinen vind je op Kidsproof.nl!

Tip: check de uitagenda van Kidsproof Den Haag voor nog veel meer leuke uitjes!

Gemeente Den Haag

Ary van der Spuyweg

Den Haag

Openingstijden n.v.t.
Prijs gratis

Meer inspiratie

Iemand een reiger besteld?

Ontdek 800 jaar eten en drinken op het Binnenhof.

Familiemaand in het Rijksmuseum

Welke route kiezen jullie? Ga mee naar de 17e eeuw en ontdek wat voor reizigers jullie zijn!

Herfstvakantie bij het Rijksmuseum van Oudheden

Ontdek monsters, knutsel Egyptische sieraden en bewonder unieke schatten uit het oude Egypte!

Kinderfilms en programma bij Kinepolis Mall of the Netherlands

Kidsweekend en Kleuterbios bij Kinepolis Leidschendam. Dit zijn de leukste kinderfilms nu!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Proef de geschiedenis op het Binnenhof

Zin in een herfstvakantie vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie? In Den Haag ontdek je alles over 800 jaar eten en drinken in het hart van onze democratie. Van middeleeuwse banketten tot moderne snacks — dit uitje is om te smullen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief