
Loft Westeinde
Enorm ruim en vrolijk ingericht loft. Deze B&B ligt midden in het centrum van Den Haag.
Op 2de verdieping van een monumentaal pand. Verrassend ruim! Gezellig en comfortabel ingericht. Restaurants, winkels en openbaar vervoer op steenworp afstand. Strand, park, bos en duinen in de directe omgeving.
Eigen opgang. WIFI. ’s Zomers gebruik van dakterras mogelijk. Fietsenstalling. Gratis 2 stadsfietsen. Gratis parkeerplek op 5 minuten loopafstand. Exclusief ontbijt.
Meer inspiratie


Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!
Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Leidschendam en geniet van superleuke films!
FunZone Zoetermeer
Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!
Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!