Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemschool de Tuimelaer

Zwemschool de Tuimelaer geeft zwemles voor het volledige zwem ABC. Ook snorkelen en Scuba Rangers.

Zwemschool De Tuimelaer heeft jarenlang ervaring in het geven van zwemlessen.  Kinderen kunnen terecht vanaf 5 jaar, waarbij een uitzondering wordt gemaakt op zaterdagmiddag voor 4 jarigen die reeds watervrij zijn. Zijn ze dit nog niet dan is het niet verstandig om al met zwemles te beginnen, aangezien uit ervaring blijkt dat zij extra tijd nodig hebben om te wennen aan zowel het water als het zwemmen in lesverband.

Alle zwemlessen duren 35 minuten, hierna is er 5 minuten speeltijd. Je kunt kiezen uit zwemles op vrijdag of zaterdag. Privéles kan hier ook.

Zwemlocatie van De Tuimelaer is Zwembad De Blinkerd aan de Seinpoststraat in Den Haag (Scheveningen). Tijdens de zwemlessen is de kantine open voor een kopje koffie, wel zo fijn.

Voor grote kinderen met zwemdiploma’s (minimaal B) zijn er ook snorkellessen en is er de ScubaRanger club!

Klik voor meer informatie door naar de site van Zwemschool De Tuimelaer (roze button). Als je contact opneemt wil je er dan bij vermelden dat je via Kidsproof komt?

Tip: zoek je vaker leuke tips voor kinderactiviteiten in Leiden en omgeving? Bekijk dan ook onze Eropuit-tips!

 

Zwemschool de Tuimelaer

Seinpoststraat 150

2586 HC Den Haag

Openingstijden Lessen zijn op vrijdag- of zaterdagmiddag.
Prijs € 35 per maand per diploma A/B/C. Inschrijfkosten eenmalig € 20.
Mail direct

Mail direct naar Zwemschool de Tuimelaer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Haag

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Cub Club baby- en peuterzwemmen

Voor kinderen van 0 tot 5 jaar. Van de eerste plons tot vol vertrouwen bewegen in het water.

The Residents Stadsorkest

Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!

Dansles voor kids en kleuters

Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!

The Sand Company zeezwemmen

Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Wat te doen met Pasen 2026 in en om Den Haag?

Buiten de deur een paasfestijn houden, of zoek je nog iets om na het Paasontbijt te ondernemen met het hele gezin? Lees dan hier verder voor onze paastips!

Hoera, er zijn weer lammetjes!

Er zijn weer lammetjes, dus is het voorjaar écht begonnen! Lees snel waar je ze kan bewonderen, aaien en knuffelen.