Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemschool de Tuimelaer

Zwemschool de Tuimelaer geeft zwemles voor het volledige zwem ABC. Ook snorkelen en Scuba Rangers.

Zwemschool De Tuimelaer heeft jarenlang ervaring in het geven van zwemlessen.  Kinderen kunnen terecht vanaf 5 jaar, waarbij een uitzondering wordt gemaakt op zaterdagmiddag voor 4 jarigen die reeds watervrij zijn. Zijn ze dit nog niet dan is het niet verstandig om al met zwemles te beginnen, aangezien uit ervaring blijkt dat zij extra tijd nodig hebben om te wennen aan zowel het water als het zwemmen in lesverband.

Alle zwemlessen duren 35 minuten, hierna is er 5 minuten speeltijd. Je kunt kiezen uit zwemles op vrijdag of zaterdag. Privéles kan hier ook.

Zwemlocatie van De Tuimelaer is Zwembad De Blinkerd aan de Seinpoststraat in Den Haag (Scheveningen). Tijdens de zwemlessen is de kantine open voor een kopje koffie, wel zo fijn.

Voor grote kinderen met zwemdiploma’s (minimaal B) zijn er ook snorkellessen en is er de ScubaRanger club!

Klik voor meer informatie door naar de site van Zwemschool De Tuimelaer (roze button). Als je contact opneemt wil je er dan bij vermelden dat je via Kidsproof komt?

Tip: zoek je vaker leuke tips voor kinderactiviteiten in Leiden en omgeving? Bekijk dan ook onze Eropuit-tips!

Zwemschool de Tuimelaer

Seinpoststraat 150

2586 HC Den Haag

Openingstijden Lessen zijn op vrijdag- of zaterdagmiddag.
Prijs € 35 per maand per diploma A/B/C. Inschrijfkosten eenmalig € 20.
Mail direct

Mail direct naar Zwemschool de Tuimelaer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

JUMP Freerun 6+

Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun in Den Haag leer jij te gekke tricks!

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer

Nieuw theaterseizoen Rabarber en proefles

Inschrijvingen bij Rabarber zijn geopend: laat je kind stralen op het podium dit nieuwe seizoen!

Kookcursus voor kids en tieners!

Leer de lekkerste dingen koken bij dé Kinderkookschool van Den Haag: de Haagse Kookschool!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

LEGOLAND Scheveningen met kinderen!

Jippie! Legoland Discovery Centre Scheveningen is open! Wij mochten vast een kijkje nemen in Legoland, dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat is Den Haag een geweldig kleurrijk LEGO speelparadijs voor kinderen rijker!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Statenkwartier Den Haag, Kidsproof adresjes!

Van relaxte cafés tot toffe musea en speelplekken voor de kids, in het Statenkwartier zijn volop Kidsproof spots!

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief