
ADO Kids
Fan van ADO Den Haag? Spelers ontmoeten? Dan is de ADO Kidsclub echt iets voor jou! t/m 12 jaar.
Heb jij altijd al alles willen weten over ADO Den Haag? Durf jij het aan om spelers te ontmoeten of misschien wel met hen het veld op te lopen? Word dan nu lid van ADO KIDS!
Als ADO KID kun je meedoen aan alle coole activiteiten die het ADO KIDS Team voor jou organiseert. Zo mag je bijvoorbeeld gratis één thuiswedstrijd van ADO Den Haag bezoeken.
Wie weet mag je wel meelopen in de Players Escort en loop je binnenkort aan de hand van jouw favoriete speler in een vol stadion het veld op. En je mag naar de speciale ADO KIDS-dagen. Te gek!
Op de website staat veel informatie over rondleidingen, kinderfeestjes, activiteiten, spreekbeurten en meer. Klik dus even door via de roze button.
Tip: Op deze site vind je nog veel meer leuke clubjes in en om Den Haag!
ADO Kids
Haags Kwartier 55
2491 BM Den Haag
Prijs
€ 12,50,- per jaarToon op kaart
Meer inspiratie


Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Zomerschool Hoftheater
Leer spelen, zingen en dansen of ontwikkel je verder tijdens deze lessenreeks van het Haagse hoftheater!
Peutergym bij Ren4Sport
Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!