Boerderij Meijendel
Lekker eten bij Boerderij Meijendel vlakbij het Monkeybos!
Een leuke plek om een hapje te eten en wat te drinken in een prachtig gebied: dat is Boerderij Meijendel!
Buiten vind je een enorm terras en daarnaast een waterspeelplaats. Aan de overkant is een grote speelweide en de boerderij is op loopafstand van het Monkeybos.
Binnen zit je ook heerlijk! Op koude dagen lekker bij de open haard of aan één van de tafeltjes. Gezellig!
Je kunt hier heerlijke pannenkoeken eten, maar er is nog veel meer lekkers te krijgen in het zelfbedieningsrestaurant.
Klik voor de volledige menukaart door naar de site via de roze button hieronder.
Tip: breng ook zeker even een bezoek aan de Tapuit, het bezoekerscentrum van Dunea!
Boerderij Meijendel
Meijendelseweg 36
2243 GN Wassenaar
Openingstijden
Dagelijks van 9.00 tot 19.00 uur.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!
Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!