
Golffeestjes bij De Star
Ga voor midgetgolfen, Pitch & Putt of een Footgolf feestje! Superleuk bij Sportpark De Star!
De midgetgolfbaan van Sportpark De Star is geschikt voor jong en oud.
Tijdens je feestje krijgen jullie instructies en ga je lekker midgetgolfen met elkaar. Door de verschillende hindernissen is iedere hole weer een uitdaging. Loopings, doolhoven, ballen in een net en nog veel meer creatieve obstakels moet je overwinnen.
Of kies voor een Pitch & Putt Feestje. Ga met elkaar de strijd aan tijdens een 9-holes wedstrijd!
Bij Sportpark De Star kun je ook kiezen voor een partijtje Footgolf. Supercool! Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.
Na afloop krijgen jullie lekkere frietjes of pannenkoeken met limonade. Het is ook mogelijk om je feestje smullend af te sluiten bij de Mac Donalds!
Het partijtje duurt ongeveer 1,5 uur. De feestjes zijn mogelijk vanaf 6 kinderen van 6 tot 14 jaar.
Meer weten? Klik snel door via de roze button hieronder.
Sportpark De Star
De Star 51
2266 NA Leidschendam
Prijs
Vanaf € 15,- per kindToon op kaart
Meer inspiratie


Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Monkey Town Den Haag – De Uithof
Nieuwe Monkey Town locatie met grote klim- en speelstructuur, glijbanen, trampolines en ballenbak!
Hart Beach kinderfeestjes
Beach Games, surfen, longboarden of Schatzoeken? Het kan bij Hart Beach, dé surfschool van Scheveningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!