Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tuimel- en kinderjudo

Vanaf 3 jaar kun je al op tuimeljudo bij Sportvereniging Snel en Lenig.

Tuimeljudo zijn judolessen voor kinderen van 3 tot 5 jaar. Er is in deze vorm van judo geen sprake van een wedstrijd element. Ze maken op een speelse manier kennis met omgangsvormen, leren zich concentreren en vaardiger bewegen. Er wordt gebruik gemaakt van een zachte judomat en de kinderen dragen judopakjes.  Veel van de spel en oefenvormen worden verpakt in fantasie verhaaltjes of tot de verbeelding sprekende opdrachtjes.

Het tuimeljudo is ontstaan om kinderen voor te bereiden op de gewone judoles, maar kan als goede basis dienen voor elke sport. De deelnemers leren contact te maken met andere kinderen en met zorg en respect met een ander omgaan.

Punten die in iedere les naar voren komen zijn:
• Leren luisteren
• Normen en waarden, omgang met andere kinderen.
• Bewegingsvormen zoals rennen, kruipen op handen, knieën en op de buik, rollen en vallen.
• Stoeivormen

Uiteraard kunnen de kinderen hier na hun 5e jaar ook op judo.

Interesse? Kijk op de website via de roze button hieronder naar het actuele lesrooster en ga naar een les om gewoon eens mee te doen.

Tip: Op deze site vind je nog veel meer leuke clubjes in en om Den Haag.

Sportvereniging Snel en lenig

Openingstijden Zie website voor het lesrooster.
Prijs Vanaf € 75,00 per half jaar
Mail direct

Mail direct naar Sportvereniging Snel en lenig

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

The Sand Company zeezwemmen

Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer
Nieuw

Bricks and Robots

Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!

Theaterschool Rabarber

Rabarber: waar elk kind zich leert uitdrukken, zelfvertrouwen krijgt en vooral veel plezier beleeft!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee

Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

Mauritshuis vol vogels!

In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.